Фото

Названий кращий астрофотограф 2020 року

Чарівний кадр галактики Андромеди приніс фотографу Ніколя Лефоде звання «Астрофотограф року» після його перемоги в конкурсі Insight Investment Astronomy Photographer of the Year 2020.

Галактика Андромеди від Ніколя Лефоде

Більше 5000 осіб з шести континентів взяли участь у щорічному заході, яке проходить вже дванадцятий рік. Цього року переможцем став французький фотограф Ніколя Лефоде. Крім головного призу в розмірі 10 000 фунтів стерлінгів, його зображення галактики Андромеди займе почесне місце серед кадрів всіх переможців цього конкурсу в Національному Морському музеї в Лондоні.

Судді конкурсу кажуть, що кадр Ледофе зачаровує, оскільки здається, що галактика Андромеди знаходиться на відстані витягнутої руки. Один із суддів Ед Робінсон сказав:

«Для більшості з нас наша найближча сусідня галактика недосяжна. Створити фотографію, яка створює враження, що вона знаходиться в межах нашої фізичної досяжності, дійсно чарівно ».

Цікаво, що в конкурсі можуть брати участь люди будь-якого віку. Правда, ті, хто молодший, будуть представлені в категорії «Молоді фотографи». Цього року переможцем стала Еліс Фок Хенг, якій всього 11 років! Дівчинка змогла зробити дивовижний кадр параду планет.

Парад планет від Еліс Фок Хенг

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»