Фото

Друг пізнається в біді: Пес рятує свою господиню від панічної атаки

Собака спасает хозяйку в трудную минуту.
Пес рятує господиню в скрутну хвилину.
24-річна мешканка штату Арізона страждає від нападів паніки, під час яких вона не в змозі себе контролювати і часто несвідомо завдає сама собі каліцтва. Її відданий друг ротвейлер рятує господиню в такі важкі моменти. Дівчина виставила відео одного з таких нападів, щоб людям стало зрозуміліше, що відбувається з людьми, які мають такий же діагноз, як і вона.

Ротвейлер Самсон помогает своей хозяйке справиться с эмоциональным срывом.
Ротвейлер Самсон допомагає своїй господині впоратися з емоційним зривом.
Ось що значить мати синдром Аспергера. Будь ласка, не треба писати погане. Це дійсно так і відбувається, кожен день, і мені нелегко відкритися людям і показати це відео. Це те, що називається емоційним зривом“,- пише Даніель Якобс (Danielle Jacobs) під своїм відео, яке вона опублікувала на YouTube.

Даниэль взяла Самсона в обычном приюте для собак.
Даніель взяла Самсона в звичайному притулку для собак.
Синдром Аспергера і сьогодні повністю не вивчений, не відомі причини його виникнення, як і немає єдиного способу вилікувати такий стан. Деякі вважають цей синдром різновидом аутизму, інші виділяють як окреме захворювання. Так чи інакше, на прикладі Даніель Якобс можна побачити, що спеціально навчені тварини здатні допомогти в кризову хвилину пацієнтам з таким діагнозом і є незамінними, коли така людина залишається на самоті.

Самсон прошел несколько курсов, чтобы быть способным помочь своей хозяйке.
Самсон пройшов кілька курсів, щоб бути здатним допомогти своїй господині.
Чотирирічний ротвейлер Самсон спеціально навчений справлятися з різними проблемами, які можуть виникнути у його господині. Даніеле взяла його з притулку, і після того, як 2 роки тому їй діагностували синдром Аспергера, вона вирішила віддати Самсона на спеціальні курси. “Він реагує на мої емоційні зриви, на напади гніву і депресії, панічні атаки, він допомагає, коли мене мучать кошмари і нав’язливі думки… Самсон допомагає мені підтримувати баланс,” – пише Даніель.

Даниэль выставила видео на  YouTube, чтобы привлечь внимание к существующей проблеме.
Даніель виставила відео на YouTube, щоб привернути увагу до існуючої проблеми.
Своїм відео Даніель Якобс хотіла підняти тему для обговорення про людей з такими психічними розладами. Ігноруючи таких людей, суспільство залишає їх наодинці з власними проблемами. “Люди з синдромом Аспергера або з аутизмом подібні комп’ютеру, – говорить Даніель. – Надходить дуже багато інформації, яку людина не в змозі обробити. Ти просто втрачаєш контроль і ламаєшься.

 

Натхнення: www.kulturologia.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button