Фото

У США представили найлегший електричний суперкар (фото+відео)

Американський реп-виконавець Вайкліф Жан представив власну модель електричного суперкара-Attucks Apex AP-0.

На щорічному благодійному конкурсі рідкісних автомобілів Amelia Concours D’elegance компанія Attucks, заснована репером Вайклефом Жаном, представила новий електричний суперкар. Двомісний Apex AP-0, за словами представників компанії, найлегший електричний спортивний автомобіль свого класу.

Презентація Attucks Apex AP-0. Відео: Wyclef Jean

Маса Apex AP-0 становить всього 1,2 т. Цього вдалося домогтися завдяки використання надлегкого корпусу з вуглецевого волокна. Як відзначають представники компанії, він забезпечує одночасно низьку вагу і достатню жорсткість за допомогою спеціально спроектованої рами.

Відзначається що суперкар здатний розганятися до 305 км/год, при цьому від 0 до 100 км/год він розганяється всього за 2,3 с. Розробники відзначають аеродинамічну конструкцію кузова, яке направляє повітря під автомобіль і за передні колеса, збільшуючи обтічність автомобіля. А плоска підлога використовує принцип граунд-ефекту, який “притискає” автомобіль до землі, дозволяючи проходити повороти на великій швидкості.

Apex AP-0. Зображення: Wyclef Jean

Apex AP-0 використовує електричний силовий агрегат, встановлений в задній частині корпусу, який дозволяє автомобілю розвивати потужність 650 к.с., а крутний момент двигуна становить 580 Н*М. Суперкар використовує акумулятор потужністю 90 кВт. Очікується, що Apex AP-0 надійде в продаж в кінці 2024 року і буде коштувати $350 000.

Apex AP-0. Зображення: Attucks


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button