Фото

Названо найкращі знімки з дронів 2020 року

Відео та фотозйомка за допомогою дронів ще недавно була доступна лише вузькому колу людей. Зараз робити захоплюючі кадри з висоти пташиного польоту може майже кожен! Пропонуємо разом подивитися, які знімки з дронів підкорили серця журі конкурсу Drone Photo Awards в цьому році.

Lukasz Rajs

Конкурсу Drone Photo Awards всього три роки, але як ми вже відмітили раніше, фотомистецтво з дрона тільки починає набирати обертів. Цього року фотографи могли позмагатися в дев’яти стандартних категоріях (фото року, спорт, дикі тварини, місто, природа, абстрактна фотографія, весілля, люди і серійна зйомка) і однієї додаткової (спорожнілі міста через COVID-19).

Нова категорія — «Порожні міста: життя під час COVID-19». У ній взяли участь безліч фотографів, які показали зачаровану порожнечу міст, в яких до пандемії вирувало життя. Переможцем в цій категорії став кадр «Чорний прапор» Томера Аппельбаум. Він зміг зафіксувати унікальний момент протесту в Ізраїлі, коли люди вийшли на площу, зберігаючи соціальну дистанцію.

Tomer Appelbaum Tomer Appelbaum — Black Flag

Головний приз дістався австралійському фотографу Джиму Піко за приголомшливий знімок косяка лосося, який раптово сформував «серце»!

Jim Picut Jim Picut — Love Heart of Nature

Серед цікавих фотографій можна виділити роботу «Зла чайка» Альвіса Багаджоло, представлену в категорії «Місто», «Кава чи Чай» Йі Сана в категорії «Природа» і абстрактний знімок «Весняна Зебра» Лукаша Раджса.

Alvise Bagagiolo Alvise Bagagiolo — Angry seagull

 

Yi Sun Yi Sun — Coffee or Tea

 

Lukasz Rajs Lukasz Rajs — Spring Zebra

Подивитися роботи всіх переможців і фіналістів можна на офіційному сайті конкурсу.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»