Фото

Маленький сомик вп’явся в живіт дівчини (фото)

У Бразилії жінці провели операцію з видалення сома, який застряг в її животі під час плавання на морському курорті Сан-Паулу.

611f5861d38fcb818734a501a8c68c80

«Жінка була доставлена в лікарню, де рибу і її шипи витягли зі шкіри», – написав місцевий працівник швидкої допомоги Марсело Араужо Тамада у Facebook.

«Ми були попереджені про інцидент. Жінка відчувала жахливі болі. Я ніколи раніше не бачив, щоб сом застрявав в чиєму-небудь животі», – написав він.

Серед більш ніж 1200 видів сомоподібних, поширених як у прісних водоймах, так і в морях, є такі, які володіють отруйним апаратом. Останній складається з прикритих шкірою гострих шипів, розташованих безпосередньо перед м’якими променями грудного і спинного плавника, і отруйних залоз. Шипи деяких видів сомів мають зазубрені краю, тому рани від таких уколів можуть бути великими і рваними.

Симптоми уколу шипами сома такі: раптова гостра, іноді велика біль, яка не проходить довгий час (до 2 діб). Може настати шок. Шкіра навколо рани блідне, потім синіє і запалюється. Іноді виникає гнійне запалення, що переходить в гангрену. Рани можуть не гоїтися за кілька тижнів. Укол деяких сомів, що мешкають в тропіках, може привести до смертельного результату.

Натхнення: nlo-mir.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button