Фото

Супутник Сатурна з незвичною формою

Уфолог з Тайваню Скотт Уорінг заявив про те, що один із супутників Сатурна може бути замаскованою космічною станцією інопланетян. Вся справа у формі астрономічного тіла, дуже нагадує НЛО.

На даний момент людству відомо 62 природних супутники Сатурна, але тільки 53 з них мають власні назви. Одне з цих безіменних космічних тіл має дуже незвичайну форму. По-перше, даний супутник сильно приплюснутий з полюсів, а по-друге, за його екватора проходить незвичайний виступ. Загальний зовнішній вигляд дійсно нагадує замасковане НЛО.

Подібний висновок зробив уфолог з Тайваню. Скотт Уорінг зазначає, що не бачив ще жодного супутника планети в Сонячній системі, що має таку ж форму. Він упевнений, це безіменне астрономічне тіло, що перебуває на орбіті Сатурна, є замаскованою космічною станцією інопланетян.


Скотт Уорінг також поділився своїми роздумами на рахунок того, чому інші цивілізації досі переховуються від людства. Він упевнений, інопланетяни цінують своє життя і не хочуть піддавати його зайвим небезпекам, тому вважають за краще стежити за іншими живими організмами максимально потай.

Кнопка «Наверх»
Закрыть