Екологія

Небезпечний вид “супербактерії” виявлено в бухті Ріо-де-Жанейро

Небезпечний вид “супербактерії” був виявлений в бухті Ріо-де-Жанейро, де будуть проходити змагання з вітрильного спорту на майбутніх Олімпійських іграх. Літня Олімпіада стартує через місяць — 5 серпня. Завершаться Ігри 21 серпня.

a4d845f3b6d742e425df67c49d399d35
Бразильська лабораторія протягом року стежила за станом води в океані в п’яти районах. За словами голови лабораторії Ренаті Пікао, “супербактерія” потрапила у відкриті води після того, як стічні води з місцевих шпиталів були перенаправлені в бухту. Вона також заявила про забруднення води. Два з п’яти прибережних районів прилягають до затоки, в якому пройдуть змагання з вітрильного спорту.

“Я б не стала говорити про необхідність міняти місце проведення змагань, так як ми ще не знаємо, які ризики”, — цитує Пікао телеканал CNN.

Даний вид бактерії може викликати менінгіт і легеневі інфекції і небезпечний тим, що є стійким до антибіотиків.

Крім даної загрози, як повідомляє портал USA Today, яхтсмени також скаржаться на помітне забруднення води. Видання цитує спортсменів, які вже випробували місцеву бухту і поскаржилися на нафтову плівку на воді. “Човен став повністю коричневим. Але найгірше з того, що ми бачили — це багато мертвої риби”, — цитує портал іспанського яхтсмена Жорді Ксаммара.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button