Земля

Небувале нашестя крокодилів в Індії

Небувале нашестя крокодилів спостерігається через повені та підтоплення берегів Гангу в штаті Уттар-Прадеш на півночі Індії.

7f56d006466d43b5c0528bf79b65eb38
Всього за тиждень в низинних житлових районах округу Мізапур було виявлено вісім крокодилів.

Останній великий ганський гавіал довжиною близько трьох метрів був знешкоджений бригадою єгерів і поліцейських в селі Какрад. Одна з місцевих мешканок, відправившись за молоком в найближчу крамницю, побачила у себе у дворі величезну рептилію. Жінка покликала на допомогу сусідів, а ті звернулися в лісову охорону.

Крокодила вдалося зв’язати і відтягнути до річки, а потім, перерізавши мотузки, випустити його у воду. Як зазначив представник лісового департаменту, “операція була доволі складною – крокодил такого розміру небезпечний і зв’язати його вдалося тільки завдяки допомозі місцевих жителів, які не побоялися взяти участь у вилові хижака”.

Гавіали можуть досягати до шести метрів в довжину і важити до 200 кг. Між тим, як стверджують екологи, при всьому своєму грізному вигляді і значних габаритах ці рептилії – переконані прихильники рибної дієти і тому зазвичай не становлять небезпеки для людей і домашньої худоби. З усіх крокодилів вони проводять найбільше часу у воді, виходячи на сушу тільки для того, щоб погрітися або відкласти яйця. В Індії та Непалі цих рептилій вважають священними, полювання на них категорично заборонене.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button