Відео

Недоліки нового автопілота Tesla показали на відео

«Повний автопілот» цілком непогано справлявся з керуванням машиною. Однак в деяких моментах поведінка системи змушувала власника нервово хапатися за кермо.

Кадр з відео / Youtube – Brandon M

Нещодавно Tesla запустила бета-тестування нового автопілота, який повинен зробити машини компанії повністю автономними. При цьому розробники системи попереджають, що вона може виявитися сирою і робити «неправильні речі в невідповідний момент».

Тепер в мережі з’явилося відео, яке демонструє поведінку Tesla Model 3 з тим самим «повним автопілотом». Ролик на своєму каналі виклав власник машини, ютубер під ніком Brandon M.

Чоловік тестував бета-версію системи на вузьких міських вуличках. Одночасно він поставив на автоматичне стеження за своєю Tesla дрон-квадрокоптер Skydio 2. Цей апарат славиться просунутими можливостями машинного зору, які дозволяють Skydio 2 ефективно уникати зіткнень навіть в густому лісі.

Відео поїздки на Tesla під управлінням нової версії автопілота / Youtube – Brandon M

Відеоролик показує, що «повний автопілот» цілком непогано справлявся з керуванням машиною. Однак в деяких моментах поведінка системи змушувала власника нервово хапатися за кермо.

Так, одного разу Tesla занадто близько під’їхала до припаркованого авто на повороті. В іншому моменті автопілот знову неадекватно зреагував на припарковану на узбіччі машину, різко сповільнившись навпроти неї.

Дрон Skydio 2 при цьому поводився помітно впевнено, ніж машина на автопілоті. Квадрокоптер впевнено облітав сплетення електричних проводів і чітко тримався за автомобілем. Втім, це й не дивно: для їзди по місту потрібно враховувати набагато більше факторів і проводити набагато складніші обчислення.

Натхнення: naked-science.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button