Всесвіт

“Нові Горизонти” може чекати небезпека

Вчені намагаються передбачити можливу небезпеку прольоту повз астероїда 2014 MU69.


Команда місії Нові Горизонти NASA збирається отримати інформацію про наступний об’єкт вивчення автоматичної міжпланетної станції, яка в даний момент досліджує карликову планету Плутон.
КА «Нові Горизонти» збираються дослідник астероїд 2014 MU69 1 січня 2019 року, який знаходиться поза орбітою Плутона на відстані 1.6 мільярдів кілометрів від Землі.

У суботу, 3 червня 2017 року, астероїд 2014 MU69 пролетить перед далекою зіркою, добре видимою в Південній півкулі. Оскільки при транзиті повз зірку, об’єкт затінить якусь її частину, у вчених буде сприятлива можливість отримати цікаві дані про астероїд. Вони вивчать заблоковане світло і отримають дані про форму й розмір об’єкта.

“Наша головна мета полягає в тому, щоб визначити, чи існує небезпека наближення до об’єкта MU69. Можливо. Поблизу нього є кільця, пил або навіть супутники, які могли б вплинути на запланований до астероїда політ космічного апарата Нові Горизонти” – повідомив науковий керівник місії Алан Стерн з Південно-західного Науково-Дослідного інституту (SwRI) в Колорадо.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button