Технології

Новий портативний вітрогенератор за годину зарядить 3 смартфони (фото+відео)

Канадський стартап Shine представив компактний мобільний вітрогенератор Turbine Wind Charge, призначений для активних мандрівників. Він дозволить забезпечити живлення портативної електроніки в будь-якому місці, де є вітер.

За заявою розробників, пристрій оснащений запатентованою технологією, яка робить його потужнішим, від будь-якого іншого портативного джерела живлення, що працює завдяки поновлюваних джерел енергії. За годину Turbine Wind Charge здатний повністю зарядити 3 смартфони, при цьому до нього можна одночасно підключати до 4 гаджетів.

Новий портативний вітрогенератор за годину зарядить 3 смартфона

У складеному вигляді вітрогенератор є один блок торпедоподібної форми довжиною 35 і діаметром 10 см, який важить 1,3 кг. Всього за дві хвилини розкладаються три лопаті, що утворюють ротор діаметром 60 см, і опора висотою 91,4 см, що фіксується за допомогою розтяжок. Всі компоненти пристрою на час транспортування поміщаються в його корпусі.

Новий портативний вітрогенератор за годину зарядить 3 смартфона

Shine Turbine Wind Charge розвиває потужність 40 Вт, може працювати при швидкості вітру 3,6-12,5 м / с, автоматично повертаючись в навітряну сторону. Генерована електроенергія накопичується у вбудованій 5-вольтової батареї на 12 А • год. Від неї через стандартний USB-роз’єм можна заряджати будь-які гаджети, максимальна сила вихідного струму – 2 А.

З 8 червня розробка доступна для попереднього замовлення на Kickstarter. Перші покупці з урахуванням знижки 40% зможуть придбати Turbine Wind Charge за 240 доларів США, якщо він буде запущений в серійне виробництво. Початок поставок заплановано на вересень цього року.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button