Технології

Створена спеціальна подушка проти хропіння. Вона ефективна в 90% випадків

У клінічних випробуваннях більше 90% людей стали менше хропіти, використовуючи Motion Pillow.

Подушка проти хропіння Motion pillow удостоєна нагороди CES Innovation Awards 2023. Motion Pillow виробляє південнокорейська компанія 10 Minds.

Пристрій Motion Pillow складається з двох частин: самої подушки і спеціальної системи руху. Інноваційна технологія визначає, коли людина починає хропіти. Коли це відбувається, Motion System автоматично посилає сигнал на подушку, щоб надути її. Це змінює положення голови і зупиняє хропіння.

За даними 10 Minds, у клінічних випробуваннях більше 90% людей стали менше хропіти, використовуючи Motion Pillow. Як відомо, хропіння викликаний звуженням дихальних шляхів і залежить від безлічі факторів, таких, як положення голови.

Система руху активується завдяки аналізу звуків хропіння користувача протягом короткого періоду навчання. Як тільки Motion System дізнається звук хропіння користувача, вона посилає сигнал для регулювання подушки при виникненні тригерних звуків. Особливість системи в тому, що вона налаштовується на одного користувача. Це означає, що, якщо він спить не один, то подушка не надується і не змінить положення голови через хропіння сусіда.

Вартість гаджета -$ 40 000, її можна купити на Amazon.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button