Поради

Об’ємні букви для красивого життя: варіанти застосування

Яскраві святкові події прикрашають наше життя. Щоб захід доставив радість всім учасникам, використовуються найрізноманітніші способи, в тому числі барвисте оформлення приміщення, де воно буде проходити. Одним з найбільш ефективних варіантів декору сьогодні вважаються об’ємні букви з пінопласту або повітряних куль. Один вид такого антуражу піднімає настрій. Замовити такі вироби можна в компанії АртПром по найбільш вигідній ціні. Причому оформити заявку можна в зручному для клієнтів онлайн-режимі.

Який захід може прикрасити об’ємний декор?

Багато творчих людей сьогодні із задоволенням займаються у вільний час декоративно прикладним мистецтвом. Але, коли мова йде про підготовку до серйозного заходу, вважають за доцільне звернутися до фахівців. Тільки досвідчені майстри зможуть якісно та швидко виконати букви для оформлення свят, виставок або презентацій. Подібна атрибутика виглядає ненав’язливо, але створює відповідну атмосферу. Використовуються об’ємні букви при оформленні:

• інтер’єрних вивісок;
• вітрин магазинів;
• офісів – приміщення будь-якої компанії прикрашається логотипом, а для цього букви на стіну виготовляються на замовлення;
• цифрових подій – обов’язковий елемент дня народження;
• при оформленні стендів теж необхідна літерна атрибутика;
• новорічний декорт торгових центрів, крім традиційних сніжинок і ялинок, включає написи;
• корпоративні свята також вимагає яскравого оформлення;
• затребувані букви на весілля – ними зазвичай позначають ініціали молодят.

Можна навести ще масу приводів, коли об’ємні конструкції у формі букв ідеально впишуться в атмосферу заходу. В принципі, будь-яке свято або торжество тільки виграє від подібного декору. Наприклад, сьогодні багато хто замовляє букви для фотосесії першокласників або випускників. Використання подібної символіки практикується під час проведення навіть таких серйозних заходів, як наукові конференції або лекції.

З яких матеріалів виготовляють об’ємні букви на замовлення

У компанії «АртПром» будь-які рекламні конструкції виготовляють на спеціальному обладнанні. Найчастіше для цієї мети використовується пінопласт високої якості. Головна перевага екструдованого графітового пінопласту полягає в тому, що його міцність в десять разів вище звичайного матеріалу білого кольору. Замовити букви з пінопласту Львів можна різного розміру і товщини.

• Так, для малих літер більше підійде тонкий матеріал, а заголовні літери роблять з найтовстішого (120 см) пінопласту.
• Більш складні вироби виготовляють з декількох шарів пінопласту. Такий спосіб дозволяє отримати різнобарвну стійку конструкцію.
Букви з повітряних кульок актуальні для дитячих заходів. Такий декор не тільки малюки приймають із захопленням, а й дорослі.

Важливим етапом виготовлення об’ємних букв є їх фарбування. Пінопласт вважається дуже примхливим матеріалом, тому для нього потрібно підбирати фарби відмінної якості. Якщо вже ми як приклад привели компанію АртПром, то при виконанні подібних замовлень вона використовує тільки продукти німецького бренду «CAPAROL». Ці фарби зберігають яскравість кольору протягом багатьох років і не змиваються.

Крім застосування фарб можна цифри і букви з пінопласту покривати спеціальними матеріалами, що імітують оксамит, золото, сяючий глянець і інші фактури. Такі ексклюзивні варіанти виконання часто замовляють для прикраси весіль, ювілеїв та інших знакових урочистостей.

Переваги співпраці з професіоналами

При плануванні важливого заходу організатори повинні врахувати навіть дрібниці. Тому краще доручити вироби з пінопласту об’ємні букви досвідченим майстрам. Це виключить виникнення всіляких екстраординарних обставин. Фахівці компанії АртПром гарантують:

• суворе дотримання термінів виконання замовлення;
• якісну роботу;
• допомога в розробці дизайну;
• доставку новою поштою.
• низькі ціни на всі види послуг.

Компанія виконує взяте замовлення під ключ, тобто без залучення посередників. Тому вартість послуг приємно дивує клієнтів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button