Авто

Онлайн страховий агент GREEN TRAVEL в Україні: переваги

Страховий агент в Україні, що функціонує через інтернет, користується основними принципами при роботі – це простота і доступність оформлення договорів для користувачів, зручність використання сервісу і прийнятні ціни на послуги. Тепер оформити страховку можна швидко, не витрачаючи власний час і залишаючи будинок або своє робоче місце.

Компанія протягом усього свого існування піклується про клієнтів, забезпечуючи їм регулярні знижки та акції, комфортність зв’язку, відмінний сервіс, мінімальну вартість і інформаційну підтримку, яка не обмежується територією і може здійснюватися за межами країни. На сайті GREEN TRAVEL ви можете дізнатися і оформити страховку.

Як працює компанія

Свою роботу GREEN TRAVEL початку в 2008 році, коли ще мало хто користувався мобільними телефонами, а користувачів інтернет мережі було ще менше. Електронні страхові поліси в ті роки ще не були масово затребувані. Однак, страховий агент відразу ж пропонував досить широкий перелік послуг такого типу. Адже досвідчені експерти знали, що через кілька років документи електронного зразка витіснять собою звичайні паперові носії. Онлайн компанія стрімко розвивалася і за роки роботи змогла:

• забезпечити клієнтам найширший вибір страхових продуктів;
• отримати власну базу постійних клієнтів, які самі із задоволенням користуються послугами страховика, а також радять його знайомим, друзям і родичам;
• повністю замінити звичайні паперові поліси електронними;
• відкрити офіси в різних містах, де клієнти можуть отримати звичайний паперовий поліс;
• здійснювати максимально швидке оформлення електронних договорів страхування, час на яких не перевищує 10 хвилин.

Вся робота виконана завдяки професіоналізму досвідчених страхових агентів. Однак, на своїх досягненнях GREEN TRAVEL не зупиняється. Вона продовжує розвиватися в ногу з часом, з огляду на сучасні потреби клієнтів. Саме для них і працює страховий агент протягом усіх довгих років.

Переваги роботи з агентом

За 11 років успішної роботи компанія GREEN TRAVEL заслужила довіру великої кількості клієнтів. Вона гарантує кращі ціни на страхові поліси, які залишаються доступні для людей будь-якого достатку. Протягом одного місяця агент оформляє щонайменше 2000 договорів, що говорить про його високу затребуваність серед населення. Офіційне оформлення здійснюється швидко, не виходячи з дому. Що, звичайно ж, дуже зручно та економічно не тільки в плані часу, але і грошових коштів.

Всі страхові договори повністю, на 100%, оригінальні й офіційні. Через даний ресурс оформити поліс можна в будь-який час дня і ночі, а цілодобову підтримку надають досвідчені фахівці. Вони прийдуть на допомогу при необхідності, докладно пояснять і порадять при виборі.

Оформити страховий поліс можна у вихідний або святковий день – як буде зручно клієнту. При замовленні звичайного паперового носія його висилають до вказаного міста, звідки клієнт зможе легко забрати.

Що кажуть про роботу страхового агента експерти

За всю роботу онлайн компанії укладено понад 12 000 страхових договорів, загальна сума яких становить близько 6 млрд. гривень. Навіть значні суми (близько 4 млн. гривень) – все було виплачено клієнтам GREEN TRAVEL при настанні страхового випадку. При цьому, компанія має і активних партнерів – близько 30, і здатна організувати страхування великих заходів, де кількість учасників перевалює за 1000 осіб.

GREEN TRAVEL має численні нагороди і грамоти за свою успішну діяльність.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button