Ґаджети

Огляд ноутбуків Apple Macbook Pro 13 “

Компанія Apple оновлює лінійки своїх девайсів, незважаючи на все те, що відбувається навколо. Ні карантини, ні економічні кризи не здатні збити світового лідера з наміченого курсу. Прикладом тому служить MacBook Pro 13 “, який сьогодні користується неймовірною популярністю. У чому відмінності цієї моделі від попередніх?

По-перше, в новій клавіатурі Magic Keyboard, по-друге, в більш досконалій начинці. За словами фахівців ще однією відмінною особливістю є продумана система охолодження на тепловій трубці.

Тепло, завдяки цьому, відводиться ефективно, а на галасливі режими і високі температури такі ноутбуки виходять набагато рідше інших. Проте, багато хто сумнівається в тому, що різниця в ціні Pro в порівнянні з іншими моделями не зовсім виправдана.

Однак той хто володіє, наприклад Apple Macbook Pro 13 “Space Gray 512Gb, так не думає.

У чому головні зміни

Візуально модель практично не змінилася. Корпус залишився таким же, як і у попередньої моделі MacBook Air, він представлений в білому та сірому кольорах. Якість матеріалів, з яких виготовлений корпус, залишається відмінною, на поверхні навіть не залишається відбитків пальців. Різниця у вазі складає всього лише 150 грамів, але передня сторона корпусу у MacBook Pro трохи ширша.

Кількість портів залишається колишньою, причому, вони підтримують USB 4, але для наших користувачів є деякі проблеми з сумісністю, позаяк не всі пристрої здатні підтримуватися. Є ще один момент, який варто враховувати: порти розташовані на незначній відстані один від одного, через що не рекомендується купувати занадто широкі флешки.

Головні переваги Apple Macbook Pro 13 “

Користувачі встигли оцінити всі переваги ноутбука Apple і переходити на іншу систему у більшості з них бажання немає. Поміж основних достоїнств Apple Macbook Pro 13 “можна виділити наступні:

  • Невелика вага;
  • Презентабельний зовнішній вигляд;
  • Висока швидкість реакції;
  • Відмінна якість збірки;
  • Супер-автономність зважаючи на установки ARM-процесора.

Єдиним недоліком моделі, про яку говорять його користувачі, є відсутність старих USB, у зв’язку з чим ви не зможете підключити ті пристрої, до яких звикли. Проте, досвід власників моделі показав, що з повсякденними завданнями ноутбук справляється максимально швидко та ефективно. Apple Macbook Pro 13 “ – твій незамінний помічник, з яким робота буде приносити ще більше задоволення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments