Фото

Як виглядає сонячне затемнення з космосу: останні кадри NASA

NASA показало, як сонячне затемнення, що минуло 10 червня 2021 року виглядало з космосу. На знімку видно темну пляму над Арктикою – тінь, що відкидається нашим Місяцем.

Коли знаходишся на Землі, затемнення здається чимось масштабним і неймовірним. Однак, з боку космічних масштабів, це лише невелика тінь на нашій планеті

Ця фотографія була зроблена камерою NASA Earth Polychromatic Imaging Camera (EPIC), що знаходяться на борту космічного апарату для спостереження за Сонцем і Землею DSCOVR. Обсерваторія знаходиться на відстань в 1,5 мільйона кілометрів від нашої планети.

EPIC здатний робити високоякісні кольорові зображення Землі, які необхідні для моніторингу таких факторів, як рослинність планети, висота хмар і озоновий шар. Але, безумовно, камера здатна відобразити будь-які зміни і масштабні події Землі, наприклад, сонячне затемнення.

NASA

Сонячне затемнення відбувається, коли Місяць розташований між Сонцем і Землею, в результаті чого тінь супутника падає на нашу планету. Під час повного сонячного затемнення Місяць повністю закриває Сонце. Під час кільцевого сонячного затемнення, подібного до того, що сталося 10 червня, Місяць знаходиться недалеко від своєї найвіддаленішої точки від Землі і здається трохи менше Сонця на небі.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button