Різне

Олівейра – Даріуш на UFC289

Нещодавно відбулася захоплююча подія у світі змішаних єдиноборств, яку не міг пропустити офіційний сайт https://1win.org.ua/uk/ – Чарльз Олівейра нокаутував Бенсона Даріуша одним приголомшливим ударом на турнірі UFC289, який відбувся у Ванкувері, Канада. Цей бій викликав величезний інтерес у вболівальників, і вони ставили запитання: «Що буде далі?». Хто ж битиметься за титул чемпіона UFC?

За право претендувати на чемпіонський пояс зустрілись дійсно потужні бійці: Чарльз Олівейра (34-9) та боєць за Ірану – Бенеіл Даріуш (22-5-1). Уявіть собі, бразилець тільки втратив пояс у поєдинку з Ісламом Махачевим, за яким уважно спостерігали 1він бк, а вже міг заробити можливість його повернути! 

Іранець же навпаки достатньо довго йшов до цього поєдинку, аби мати можливість виграти та прийняти участь у головному бою одного з наступних івентів UFC і поборотись за пояс чемпіона. Але він зустрів Олівейру на своєму шляху. 

Як проходив поєдинок?

Напочатку поєдинку, за яким дійсно уважно слідкувала команда 1він, бразилець почав активний обмін ударами з іранцем. Це звичайна тактика Олівейри, бо це його бізнес. Він заробляв реальні гроші саме за дуже вибухові бої, які він зазвичай проводить. 

Навіть після того, як бразилець потрапив у партер, він зумів гарно построїти оборону, і саме це 1win бк хтіла б відмітити. Бо коефіцієнти на бійців перед початком поєдинку були різні, хтось віддавав свою перевагу Олівейрі, а інші вірили у тріумф іранця. Проте 1vin все ж віддавала перевагу бразильцю. І ви також могли виграти реальні гроші на цьому поєдинку. Особливо, якщо б використовували акції та пропозиції казино для таких поєдинків, як цей.

Після того, як Чарльзу вдалося піднятись з партеру, він почав атакувати свого опонента великою кількістю ударів руками і, звісно, ногами. 1win офіційний сайт підмічає, що даний бій став одним за найкращих для спортсмена за останній час, особливо якщо враховувати його невдачу проти бійця з Росії, який відібрав в нього титул чемпіона.

Хто ж буде змагатись за пояс чемпіона UFC з Ісламом Махачевим?

Бразильський боєць, продемонстрував свої неймовірні вміння і став справжньою зіркою в легкій вазі, на думку 1він. Його перемога над Даріушем підняла його на новий рівень, і багато хто вважає, що він має всі шанси стати наступним претендентом на титул.

Однак, перед Олівейрою стоїть нелегке завдання. На його шляху до титулу стоїть головний боєць у легкій вазі – Дастін Пор’є, який, по інформації, 1 win бк також крокує до титулу. Пор’є вже перемагав таких бійців, як Макс Голловей і Конор Макгрегор, що робить його одним із найнебезпечніших претендентів на чемпіонський пояс, а також одним із самих неприємних суперників для Чарльза Олівейри.

Можливі й інші сценарії. Наприклад, поточний чемпіон легкої ваги Чарльз Олівейра може зустрітися з іншим топовим бійцем, таким як Джастін Гетжі або Майкл Чендлер. Обидва ці бійці мають вражаючі рекорди і гідні бою за титул. Але 1win дуже слабо віриться у такий прогноз, і все ж таки результати поєдинку Олівейра – Даріуш все більше наближають нас до реваншу Олівейра – Махачев на одному з найближчих турнірів UFC.

Незалежно від того, яка подія відбудеться далі, у світі UFC кожен бій обіцяє бути справжнім спектаклем. На якому ви можете виграти грошові кошти без проблем завдяки 1 win бк, адже ми не тільки слідкуємо за UFC, а й сподіваємося, що незабаром дізнаємося, хто стане наступним бійцем, який побореться за титул чемпіона легкої ваги і покаже найбільш вражаючі бойові навички. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button