Поради

Онлайн майданчик Prozorro Market – де знайти вигідну пропозицію для бізнесу

Згідно з чинним законодавством товари і послуги державних установ можна замовити за допомогою оголошення про публічні закупівлі. Подібні державні закупівлі дозволяють взяти участь у відкритих тендерах. На офіційному майданчику Prozorro можна знайти масу вигідних пропозицій.

Каталог закупівель Prozorro

Щодня на онлайн майданчику оголошуються тисячі офіційних тендерів. Від пропозицій не варто відмовлятися, позаяк вони можуть сприяти подальшому розвитку вашого бізнесу.

В каталозі пропозицій:

• комунальне та побутове обслуговування;
• будівництво;
• промислове обладнання;
• поліграфія;
• метали;
• транспорт;
• запчастини;
• харчові продукти;
• наукові роботи;
• консалтинг;
• меблі;
• нерухомість;
• нафтопродукти.

Ви також знайдете тендери з розвитку сільського господарства і різних послуг. Основні переваги відомого стартапу – прозорість угод, чесність і надійне партнерство. Онлайн платформа дозволяє взяти участь в державних закупівлях всім підприємствам і фірмам.

Платформа zakupki.com.ua постійно вдосконалюється і оновлюється. Портал прагне бути кращим і задовольняє побажання користувачів. Користуватися порталом дуже зручно навіть новачкові.

Як використовувати портал для публічних закупівель

Prozorro Market є відомим інтернет-магазином. На його майданчиках постачальники публікують свої товари, а державні замовники їх замовляють. Завдяки сайту, можна стати постачальником або покупцем.

Для участі слід зареєструватися на сайті https://zakupki.com.ua/ і вибрати потрібний тендер. Потім подається заявка, після чого ви зможете взяти участь в торгах. Підписується певний договір.

Зареєструвавшись, ви отримаєте доступ до актуальної інформації про товари в різних сферах. Перед вами відкриється повна база державних закупівель. За допомогою сайту можна придбати різну продукцію, знайти потрібний тендер, який повністю відповідає завданням. Шукайте цікаві пропозиції або товари? Відшукати їх швидко можна з онлайн майданчиком Prozorro Market.

Пошук тендерів здійснюється в розділі «закупiвлi». Для цього використовуйте певні фільтри. Ви можете отримувати актуальні тендери на електронну адресу. Для цього просто підпишіться на розсилку закупівель.

Зверніть увагу, в закупівлях можуть брати участь неплатники ПДВ. Таке можливе згідно з чинним українським законодавством. Всі учасники мають рівні умови для потенційних постачальників. Тарифи для участі в закупівлях затверджені Кабінетом Міністрів. Електронна система закупівель залежить від бюджету лота.

Будь-який постачальник може взяти участь в державних закупівлях. Для цього після реєстрації пройдіть ідентифікацію і знайдіть цікавить тендер. Далі слід поповнити баланс у своєму профілі. Для участі необхідно внести певну суму. Пропозиція в базу даних подається за допомогою електронної форми. Ви завантажуєте його в систему документів в електронному форматі.

Щоб оголосити тендер, слід використовувати додаткову інформацію, зазначену на сайті. Для цього варто перейти по певному посиланню і вибрати відповідну покрокову інструкцію. Матеріали редагуються фахівцями порталу для спрощеної роботи на онлайн майданчику.

Складання договору про закупівлі забезпечує безпеку і прозорість угоди. На порталі надана актуальна інформація. На майданчику створені найкращі умови для перемоги в тендерах. Щомісяця виконується понад 28 000 закупівель. Варто приєднатися до команди порталу та отримати унікальну можливість стати учасником і досягти успіху в бізнесі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button