Поради

Де пройти лікування від наркоманії, алкоголізму, ігроманії у Львові

Наркоманія, алкоголізм і ігроманія є хронічними захворюваннями, які потребують медичної допомоги. Лікування наркоманії в спеціальній клініці Вітар Н можна пройти та назавжди позбутися від згубної пристрасті. Вам або близькій людині допоможуть стати на шлях одужання досвідчені наркологи, психологи та інші профільні фахівці.

У чому шкода наркоманії

Наркотики надають згубний вплив на всі структури головного мозку і психіку. Наркозалежний страждає від психічного розладу, його інтелектуальні здібності знижуються. Зміни в головному мозку лікарі порівнюють з розвиненою шизофренію.

Наркотики дуже небезпечні, проте не всі це розуміють. Підлітки пробують наркотичні речовини, відчуваючи протест проти диктатури дорослих. Дорослі тягнуться до наркотиків через неможливість витримати стресовий стан і емоційні навантаження в життя.

Поступово наркоман втрачає інтерес до роботи та навчання. Його поведінка змінюється, людина починає уникати спілкування з родичами, близькими, колегами. Розвиваються апатія, агресія. Колір обличчя стає нездоровим, починають хворіти внутрішні органи.

Чи так небезпечний алкоголізм?

У алкоголізму страхітливі наслідки. Питуща людина страждає від багатьох хронічних захворювань і розлади психіки. Згодом у алкоголіка розвивається цироз печінки, який призводить до неминучої загибелі. Також діагностуються:

• дистрофія;
• онкологічне захворювання;
• панкреатит;
• депресія;
• хвороби серця і судин;
• хвороби шлунково-кишкового тракту;
• захворювання печінки;
• цукровий діабет.

Однак небезпечних наслідків можна уникнути, якщо почати своєчасне лікування від алкоголізму. У центрі Вітар Н можна пройти анонімне лікування алкоголізму – пацієнтові неодмінно допоможуть сучасні методи лікування. Пацієнт знайде нових друзів, відновить відносини в родині, налагодить своє особисте життя.

Зруйноване здоров’я людини – найбільш виражена небезпека алкоголізму. З кожним вживанням чергового алкогольного напою людина, в прямому сенсі слова, деградує. Внутрішні зміни позначаються зовні – обличчя стає одутлим, з’являються зморшки, зміни у вазі, шкіра стає зів’ялою. Особливо небезпечний жіночий алкоголізм, оскільки здоров’я майбутньої матері стає підірваним.

Чому потрібно пройти лікування від ігроманії

Справжньою напастю сучасного суспільства є ігроманія. Люди звикають до азартних і комп’ютерних ігор. Несила відмовитися від ілюзії виграшу. Ігроман є хворою людиною, його стан вимагає негайної медичної допомоги. Дуже часто ігромани закінчують життя самогубством, тому що не знають, як вилізти з боргів і налагодити відносини з близькими. У сім’ї ігромана часто виникають скандали, виносяться речі, люди страждають від агресії.

Медичний центр Вітар Н пропонує якісне лікування від ігроманії всім, хто бажає покінчити зі згубною пристрастю. Кваліфіковані фахівці неодмінно знайдуть потрібний підхід і допоможуть назавжди позбутися від пристрасті до ігор. Разом з лікуванням від ігроманії, алкоголізму, наркоманії проходить повне відновлення здоров’я і психіки. У лікуванні використовуються тільки безпечні медикаменти та ефективні методи.

У центрі пацієнти оточені турботою та увагою. Госпіталізація здійснюється за попереднім бронюванням. Клініка гарантує повну анонімність звернення. Лікарі чітко розділяють первинну медичну допомогу та подальшу реабілітаційну роботу з пацієнтом. Пацієнт виводиться зі згубного стану і назавжди припиняє вживання алкогольних напоїв, наркотиків, припиняє грати в азартні ігри.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button