Поради

Як вибрати адвоката у кримінальних справах?

Не можна застрахуватися від неприємностей і проблем. Як би ми не хотіли, але завжди можливі такі ситуації, які можуть увійти в наше життя і загрожувати його спокійному плину, порушити всі наші плани.

У першу чергу, при загрозі кримінальної відповідальності, необхідно знайти хорошого адвоката. Кримінальний адвокат повинен мати ряд критеріїв, за якими його необхідно вибрати. У нашій статті ми коротко викладемо всі моменти вибору і пояснимо їх значущість, а також, на які нюанси необхідно обов’язково звернути увагу.

15-01-16-foto-600x399-1

Професія кримінальний адвокат припускає і являє собою, насамперед, захисника наших інтересів і представника наших прав людини, яка вчинила кримінальний злочин. Це, на жаль, одна з найсерйозніших статей кримінального кодексу і зі зрозумілих причин до вибору кримінальної адвоката слід підійти особливо уважно.

Не женіться за дешевизною

Перша і непорушна істина – хороше рідко буває безкоштовним. Не варто вибирати безкоштовного кримінального адвоката. «Безкоштовна консультація» слабопрофільного юриста абсолютно не підходить під вашу ситуацію. Хороший адвокат по уголовным делам найчастіше знає собі ціну, і вона чимала, але, якщо такий професіонал отримує гонорар, він відчуває відповідальність і прагне отримати тільки позитивний результат.

Репутація – загальна думка про достоїнства і недоліки …

Кримінальний адвокат, безумовно, повинен мати вже якийсь досвід роботи, а, отже, і репутацію, яку треба обов’язково врахувати при його виборі. Репутація становить загальну думку про нього, і це досить важливо. При такому виборі не варто особливо довіряти інформації преси, ефектна реклама кримінальної адвоката не може дати практично ніякої гарантії, що саме те, що вам потрібно. Про репутацію адвоката найкраще дізнатися від близької вам людини, його опис і коротке резюме допоможе вам дізнатися і погані і хороші сторони і думки, які про нього склалися. Тут, важливо врахувати популярність адвоката саме у кримінальних справах. Можливо, у вас немає близької людини, яка би мала таке знайомство, тоді вам необхідно знайти людину з авторитетом (відмінно було б, якщо він якимось чином пов’язаний з системою кримінального процесу), який зможе вам відрекомендувати хорошого фахівця.

Освіта – важливий аспект

Часто буває так, що, на жаль, поради запитати нема в кого, і вам доведеться самому вибирати кримінального адвоката. При ситуації, якщо поради чекати нізвідки і дізнатися про репутацію адвоката досить складно, варто звернути уваги на чинники, які ви можете дізнатися і без друзів і знайомих, наприклад, рівень освіти кримінального адвоката.

Зрозуміло, що адвокат у кримінальних справах повинен мати вищу освіту. Зверніть увагу на ВУЗ, де він його отримав, де проходив практику. Крім того, кримінальний адвокат обов’язково повинен бути внесений до реєстру адвокатської палати, а також володіти статусом адвоката. Наявність і того й іншого можна завжди з’ясувати з допомогою мережі Інтернет.

До речі, не завжди варто звертати увагу на кількість публікацій в різних професійних журналах і вчені ступені адвоката. У хорошого фахівця не завжди достатньо часу на таку роботу, тому, занадто рясна «наукова зацікавленість» вашого кримінальної адвоката може говорити про його незатребуваність в іншому статусі, який вам якраз необхідний. Вибирайте практика, а не теоретика.

Адвокатська практика

Якщо ви вже відібрали підходящі кандидатури, які підходять вам по перерахованим вище параметрам, не пропустіть дуже важливий момент. Кримінальний адвокат повинен зі свого боку підготувати для вас список своїх звершень і досягнень у роботі, обов’язково підтверджених документально.

Тут важливий також стаж адвокатської практики і вузька спеціалізація. Зі зрозумілих причин, чим більший стаж, тим більше різних прийомів і можливостей у обраного вами фахівця. Також обов’язково зверніть увагу на позитивні рішення суду, на справи, які, дійсно були виграні за допомогою хватки, умінь і здібностей кримінальної адвоката.

Важливу роль тут може також зіграти досвід адвоката, отриманий при службі та роботи з правоохоронними установами, адже кримінальний адвокат зобов’язаний знати всю систему зсередини, нюанси і особистісні знайомства, які допоможуть при роботі і веденні кримінальної справи.

Гарні манери – показник гідності людини

Часом зовнішній вигляд і манера поведінки людини розкриває нам про неї дуже багато що і говорить не гірше ніж хороше резюме. Обов’язково зверніть увагу на манери та поведінку вашого майбутнього кримінального адвоката. Не можна втрачати жодної деталі, в них часом криється ключ до успіху. Впевненість у собі, особистісне чарівності, здатність переконувати, інтелектуальність – ось ті якості, якими, безумовно, володіє справжній професіонал своєї справи.

Не варто відразу довіряти кримінальному адвокату, який пообіцяв вам стовідсотковий і абсолютний результат. Справжній фахівець завжди зважить всі «за» і «проти», але ніколи не пообіцяє того, чого в принципі пообіцяти неможливо. Професійний кримінальний адвокат буде з вами чесний і покаже весь розклад вашого «справи», такою, якою вона є з усіма позитивними і негативними моментами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button