Авто

Онлайн страхування автомобілів для поїздок за кордон від компанії Kirins

Українцям, які бажають поїхати за кордон на власному автомобілі, потрібен особливий вид страхування транспортного засобу. Ця страховка дає можливість отримати компенсацію у випадку ДТП. Зелена карта для виїзду за кордон належить до обов’язкових документів. Її слід оформили для перетину кордону з країнами, які входять до міжнародної системи Грін Кард. 

Чому потрібна Зелена карта для виїзду за кордон

Зелена карта входить у список обов’язкових міжнародних страхових сертифікатів у країнах Міжнародної системи. Для іноземних водіїв, які в’їжджають в одну з таких держав на легковому транспорті, потрібно оформити цей вид страхування. Green Card можна назвати автоцивілкою на території іншої країни. До переліку держав, де діє Зелена карта, входять Польща, Естонія, Австрія, Франція, Туреччина, Греція та ін. 

Страховку виготовляють на власника транспортного засобу або на водія. Можна сказати, що Green Card оформлюють на автомобіль. У разі виникнення ДТП постраждалі особи отримають компенсацію. Карта покриває витрати у разі травм чи смерті водія. Якщо автотранспортна пригода сталася з вини водія автомобіля, страхова компанія покриває витрати постраждалим іноземцям. 

Переваги автострахування від компанії Kirins

Агентство «Кірінс» надає послуги зі страхування транспортних засобів на території України. Оформити Зелену карту у Kirins можуть всі охочі. Для цього не потрібно звертатися у представництво компанії: достатньо подати заявку на офіційному сайті. 

На вартість страхового поліса впливають кілька факторів, наприклад, тип транспортного засобу. Оформити Green Card можна на легкове авто, вантажний автомобіль, мотоцикл. Важливий і термін дії полісу. Страховку видають на строк від 15 до 365 днів. Ціна змінюється в залежності від напрямку поїздки. Розрізняють країни колишнього СНГ та Західної Європи. 

Страхова компанія Kirins пропонує 20% знижки для українців, які вимушено покидають свої домівки через військові дії на території країни. Та це не всі переваги співпраці зі страховим агентством.

  • Оформлення у дистанційному режимі протягом 10-15 хвилин. 
  • Миттєва поява полісу у базі МТСБУ. 
  • Зображений літерний та QR-код на страховці. 
  • Документи доставляють Новою Поштою за 1-3 дні. 

Компанія Kirins пропонує доступну вартість послуг, часто проводить акції та надає знижки для постійних клієнтів. 

Як оформити Зелену карту в Kirins

Щоб подати заявку на Green Card для автомобіля, потрібно зібрати пакет документів: технічний паспорт на транспортний засіб, український чи закордонний паспорт особи, ідентифікаційний код. Якщо страховку оформлює юридична особа, необхідно додати свідоцтво про реєстрацію підприємства. 

Розрахувати вартість страховки типу Зелена карта можна на сайті Kirins. Для цього у спеціальному вікні потрібно вибрати напрям руху авто, тип транспортного засобу та термін перебування за кордоном. Для отримання полісу слід:

  1. Заповнити фору на сайті.
  2. Відправити фото через запропоновані месенджери. 
  3. Сплатити вартість послуг (на карту, через систему LiqPay, готівкою на поштовому відділенні та ін.).
  4. Отримати документ у відділенні Нової Пошти. 

Перевірити страховий поліс на дійсність легко на порталі МТСБУ за електронною адресою http://www.mtsbu.ua. Інформація з’являється одразу після підтвердження страховки компанією Kirins. Подати заявку на отримання Green Card вдасться й тим українцям, які перебувають за кордоном. Готовий поліс приходить на електронну пошту користувача. Усі держави, що входять до переліку системи, приймають паперовий та електронний варіант документа.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button