Авто

Віртуальна екскурсія від Volvo

Компанія Volvo в рамках анонса оновленого кросовера XC90 SUV використовувала новий пристрій віртуальної реальності.

19-11-14-foto-cikavosti550x373-2 (2)

Сьогодні Google Cardboard є, мабуть, одним з найбільш доступних пристроїв для створення віртуальної реальності на ринку. Девайс був недавно представлений на виставці Google I / O і привернув до себе увагу гостей. Пристрій здатний перетворити будь-який смартфон, що працює на ОС Android, в функціональний шолом віртуальної реальності. При цьому ціна на Cardboard мінімальна. Це досягається за рахунок відносної дешевизни використовуваного матеріалу (здебільшого це картон). Однак компанія Volvo пішла далі простої демонстрації. Шведські розробники стали першими, хто вирішив використовувати віртуальну реальність для презентації власного автомобіля.

[ads2] В рамках презентації оновленого XC90 SUV відвідувачам пропонувалося здійснити екскурсію на кросовері, використовуючи пристрій віртуальної реальності Google Cardboard. І, треба сказати, задумка вдалася на славу. Кожен з присутніх на презентації зміг гідно оцінити всі переваги нового автомобіля, занурившись у деталізований світ віртуальної реальності і здійснивши поїздку всередині автомобіля. Подорож складалося з декількох епізодів в різних місцях і в різний час доби. Завдяки Google Cardboard гості змогли “посидіти” на місці водія, оцінити оновлений салон автомобіля і комфортну їзду.

Читайте також: Volvo вивчить китайську манеру водіння, щоб налаштувати свої системи

Серед невеликих недоліків можна відзначити деяку зернистість зображення і низький дозвіл. Але це вже скоріше проблеми смартфона (для демонстрації використовувався Nexus 5).

В даний час компанія Volvo в рамках виходу XC90 SUV пропонує майбутнім покупцям безкоштовно завантажити додаток для демонстрації автомобіля і отримати до нього в пару безкоштовний пристрій Cardboard.

http://youtu.be/FFRt2jixFyA

Натхнення: innoros.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button