Поради

Оренда квартири у Львові: відкриваємо секрети

Львів – культурна столиця нашої країни, популярність якої росте з кожним роком. Він постійно оновлюється, тут панує своєрідна атмосфера, притаманна лише цьому славетному місту. До того ж, кожні вихідні проходять різні фестивалі, виставки, тощо. Та й з роботою у місті непогано, адже закордонні підприємці інвестують у Львів все більше грошей, відкриваючи нові компанії й фірми. Тому сюди мріють перебратись немало людей, через що користується шаленим попитом оренда квартир. Зазвичай, щоб знайти підходяще жиьло для довгострокової оренди треба витратити чимало часу й сил, адже слід звертати увагу абсолютно на всі дрібниці. Але вихід є: всю актуальну нерухомість у Львові можна знайти на пошуковому порталі ЛУН.ua, де зібрані всі достовірні оголошення стосовно оренди, а також і продажу житла.

29-01-16-foto-600x414-1

Поради щодо оренди

Отже, що треба перевірити при першому огляді квартири, яку плануєте орендувати:

  • Стан будинку. Бажано дізнатись, коли була зведена споруда, подивіться, у якому стані знаходяться під’їзди, не зайвим буде наявність домофону. Також важливо розташування будинку стосовно автобусної зупинки та наявність поблизу магазинів. Адже ж не хочете ви щодня втрачати купу часу на те, щоб дійти до найближчої зупинки?
  • Сусіди. Навряд власник квартири зізнається, що у будинку живуть психічно хворі, алкоголіки, або занадто гомінливі люди. Спробуйте самостійно навести довідки, наприклад, завітайте до своїх можливих сусідів й поставте декілька запитань.
  • Стан квартири. По-перше, зверніть увагу на наявність тріщин чи цвілі на стінах, або чи не протікає стеля. По-друге, перевірте надійність замків на дверях, огляньте вікна, спробуйте відкрити й закрити їх.
  • Комунальні системи.  Перевірте водопостачання, опалення та справність каналізації. Дізнайтесь про наявність лічильників, увімкніть воду й подивіться її тиск. Поцікавтесь, чи є у квартирі центральне опалення, коди подається гаряча води, чи є бойлер.
  • Електропроводка й пробки. Уявіть, як буде прикро, якщо орендуєте квартиру, у якій буде постійно вибивати пробки, варто лише включити праску, або пралку. Попросіть під час огляду житла включити декілька електроприладів, щоб переконатись у справності проводки.
  • Меблі та техніка. Обов’язково перевірте, що всі предмети у квартирі знаходяться у нормальному стані. В першу чергу це стосується дорогої техніки, такої як обігрівач, бойлер, телевізор й кондиціонер.
  • Пільги. Враховуючи вартість комунальних послуг, зовсім незайвим, якщо власники квартири мають якісь пільги. Краще орендувати житло за трохи більшу ціну, але з пільгами, ніж щомісяця переплачувати шалені гроші за послуги.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button