Технології

Twitter забезпечив собі запас коштів на 412 років

Як повідомляє USA Today, Twitter забезпечив собі запас коштів на 412 років, накопичивши 3,5 мільярда доларів. При цьому витрати компанії в 2015 році склали 8,5 мільйонів.

У зарубіжному виданні USA Today з’явилася інформація про те, що загальна сума активів Twitter на сьогоднішній день вже перевищує 3,5 мільярда доларів. Як відзначають провідні аналітики, якщо середній рівень витрат компанії не збільшиться, то накопичених грошей їй вистачить на 412 років.

Згідно з даними, якими представники Twitter поділилися з журналістами, за весь минулий рік витрати компанії склали всього 8,5 мільйонів доларів. За словами фахівців, політика економії є кращим варіантом для власників соцмережі, так як у них є борги на 1,4 мільярда доларів. До того ж, вартість акцій Twitter стрімко падає, що теж не дуже добре позначається на фінансовому стані компанії.

Незважаючи на те, що з кожним днем кількість месенджерів і соцмереж зростає, вищезгаданий сервіс не втрачає популярності. Більш того, за 2015 рік число його користувачів збільшилася на 11%.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button