Поради

Ортопедичні устілки для здоров’я ваших ніг

На стопи ніг щодня випадає основна частина навантажень. Патологічні зміни з’являються з віком у зв’язку з розвитком патологій опорно-рухового апарату. Навіть найменший дефект стоп змушує людину страждати від болю і дискомфорту. Виправити ситуацію в кращу сторону можна, якщо купити в спеціалізованому інтернет-магазині Ортомедіка устілки. Сьогодні такі вкладиші активно використовують з лікувальною і профілактичною метою дорослі та діти. Але багатий асортимент товару спеціального призначення ускладнює вибір зручних вкладишів.

Що являють собою ортопедичні устілки

У медичних колах такі вкладиші називають ортезами. Вони точно повторюють вигини стопи, а тому при постійному використанні сприяють відновленню нормальної форми цієї частини ніг. Від стандартних устілок ортопедичні вироби відрізняються рельєфною поверхнею, в чому і полягає корисний вплив на стопу. Завдяки рельєфному контуру забезпечується хороша амортизація при ходьбі. Крім цього, ортези надають такі корисні дії:

• нормалізують кровообіг в стопі;
• сприяють рівномірному розподілу навантаження;
• знижують напруження м’язів;
• зменшують набряки;
• при носінні створюють м’який масажує;
• забезпечують правильне положення ноги і суглобів;
• знижують інтенсивність больових відчуттів;
• запобігають розвитку артрозу і інших проблем суглобів;
• знижують втому цієї частини кінцівки.

Правильно підібрані в Ортомедіка, ортопедичні вкладиші стануть найдешевшим і ефективним профілактичним засобом від деформації стопи.

Різновиди ортопедичних устілок

Вироби тільки на вигляд здаються простими. Насправді вони мають досить складну конструкцію. Широкий асортимент, представлений в магазині Ортомедіка, дозволяє вибрати різні моделі вкладишів. Але перед покупкою варто все-таки проконсультуватися з фахівцем, щоб не помилитися з вибором. Отже, ортопедичні устілки відрізняються за наступними критеріями:

Конструкція. У продажу зустрічаються вироби жорсткі, тобто каркасні вкладиші й м’які. Жорсткі краще утримують стопу і запобігають розвиткові плоскостопості. Такі устілки рекомендовані спортсменам і тим, хто цілий день проводить на ногах. М’які вкладиші ідеально підійдуть для розвантаження ніг майбутнім матусям.
Форма. За цим параметром супінатори поділяються на три групи: поперечні, поздовжні й комбіновані. Всі три моделі можна використовувати при незначній деформації стоп. У запущених випадках ортези не допоможуть. Лікарі-ортопеди радять застосовувати комбінований варіант, оскільки при регулярному носінні таких вкладишів більше шансів повернути стопі нормальну форму.
Розмір. Найкраще купувати повнорозмірні ортопедичні устілки, тому що вони підходять для будь-якого взуття крім босоніжок і модельних туфельок. Напівустілки впливають на певну ділянку стопи. Їх використовують для корекції деформацій.
Матеріал виготовлення. Як правило, такі вироби випускаються з натуральних і безпечних синтетичних матеріалів. Основна перевага подібних фактур – швидке поглинання вологи й пом’якшення сили ударів під час ходьби. При виборі виробу потрібно обов’язково враховувати пору року. Так для холодної зими більше підійдуть моделі ортезів з хутра або вовни, а в теплий період краще використовувати устілки з силікону.

Крім уже перерахованих параметрів, ортопедичні устілки відрізняються за принципом дії. Є моделі, які надають лікувальний ефект і профілактичний вплив. Для дітей з вродженою клишоногістю призначені спеціальні коригуючі ортези. Технічний прогрес не стоїть на місці, і сьогодні можна придбати навіть устілки з пам’яттю і підігрівом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button