Поради

Основні міфи мікрокредитування в Україні

Багато жителів України цікавляться, як працюють мікрокредити в Україні, де краще взяти кредит, що робити, щоб не переплатити і як правильно його повернути. Існує багато міфів про МФО, кожен з яких має спростування.

Не варто вірити в забобони. Для початку потрібно у всьому розібратися. Перш ніж робити якісь виводи. Гроші в кредит від Neocredit – це швидко, вигідно і безпечно. Це підтверджено неспростовними фактами.

Міф № 1: Мікрокредити видають сумнівні компанії, які мають погану репутацію

Ринок мікрокредитування в Україні дійсно насичений. Серед сотень компаній можна знайти і недобросовісну організацію. Але насправді це абсолютна меншість. Послуги зареєстрованих “правильних” кредиторів, регулюються на державному рівні.

Наприклад, мікрокредитна компанія працює вже кілька років і була замішана у великих скандалах. Позитивні відгуки підтверджують високу якість послуг, що надаються. МФО жодного разу не заплямувала свою репутацію. Для потенційного клієнта це є критерієм надійності.

Якщо мікрокредитна компанія нещодавно відкрилася або на її сайті немає інформації про реєстрацію Національною комісією, то краще не ризикувати. Як і у випадку з банками, МФО вигідніше залучати постійних клієнтів – тих, хто вже взяв гроші, повернув їх і повернувся за новим кредитом. Тому “перевірені” позичальники пропонують найкращі умови.

Як правило, кредити онлайн-це такий же бізнес, як і всі інші фінансові послуги. Люди відчувають потребу “позичити” невелику суму в короткостроковій перспективі, наприклад, до зарплати, але немає ніякої можливості отримати гроші в банку. МФО (мікрофінансові організації) задовольняють цю потребу.

Міф № 2: Мікрокредити видаються за величезними процентними ставками

Іноді позичальникам доводиться переплачувати занадто багато. Мікрокредити видаються протягом короткого періоду часу – зазвичай від декількох днів до двох тижнів. Тому в даному випадку неправильно враховувати річну процентну ставку. Два принципи такого бізнесу: невеликі суми і короткі терміни.

Якщо ви берете кредит на рік, то, звичайно, бажано звернутися в банк. Деякі компанії беруть приховані комісії та платежі за користування кредитами. Тому при виборі МФО важливо переконатися, що всі умови прозорі і в підсумку не вийде, що крім самих процентних ставок існує ще ряд доплат. Деякі компанії використовують фіксовану процентну ставку, наприклад Neocredit. Незалежно від суми кредиту і часу, користування кредитом обходиться в 0,9-1,99% в день.

Міф № 3: Передача персональних даних в МФО небезпечна

Є ймовірність, що в разі співпраці з мікрофінансовими компаніями відбудеться витік інформації про клієнтів, наприклад паспортні дані. Закон Про захист персональних даних поширюється на всіх. Компанії, які видають позики, давно працюють на ринку, створили власну систему безпеки і ретельно стежать за цим процесом.

Компанії, які намагаються залучити клієнтів через онлайн-кредитування, частіше стикаються з шахрайством з боку позичальників. Інформацію про клієнтів не поширюють, тому що це переслідується за законом.

Міф № 4: Ніхто не повертає гроші в МФО

Насправді відсоток МФО від погашення кредитів онлайн такий же, як і у банків. Умови співпраці також є аналогічними за винятком більш лояльних вимог і вигідних пропозицій.

Погашати заборгованість так чи інакше все одно доведеться:

  • співпраця здійснюється в рамках договору, який є офіційним документом;

  • суди все частіше приймають сторону кредитора і, якщо вимоги ігноруються, примусово стягують грошові кошти.

Переважна більшість клієнтів повертають гроші вчасно.

Міф № 5: З боржників вибивають гроші

Деякі компанії дійсно переборщують. Це можуть бути колекторські служби, які виплачують борги, або агентства, які не дорожать репутацією, і навіть кредитори, які не мають досвіду і не знають наслідків своїх дій.

Однак в більшості випадків процедура стягнення заборгованості для МФО така ж, як і для банку. Спочатку вони намагаються домовитися з недобросовісним клієнтом, нагадують йому про борг і закликають до відповідальності.

Якщо немає результату, йдуть до суду, заарештовують майно і продають його. Кращий вихід – не доводити справу до критичної ситуації.

Переваги співпраці з Neocredit

Пропонуємо взяти кредит онлайн на картку на лояльних для клієнта умовах. Співпрацюємо навіть з громадянами України, які мають погану кредитну історію.

Якщо виплатити гроші вчасно не виходить, то можна в особистому кабінеті активувати послугу пролонгації, в рамках її дії позичальник отримує додатковий час на оплату боргу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button