Поради

Особливості вибору офісних дверей

Перше, на що звертають увагу клієнти та відвідувачі, це офісні двері. Якщо перед очима стають дешеві та неякісні двері, про довіру до компанії мова й не піде. Натомість добротні вироби з якісних матеріалів свідчать про серйозність фірми та певний рівень статку. Ось чому не варто економити на речах, здатних справити враження.

Двері для офісу мають певні особливості, що відрізняють їх від інших аналогів. Так, на відміну від міжкімнатних конструкцій, офісні оздоблені замком. Крім цього, є більш зносостійкими та міцними. Від стандартних вхідних дверей вони різняться меншим захистом, надійністю та вагою.

Різновиди офісних дверей

Якщо ви бажаєте придбати дійсно гідний товар, ознайомтесь насамперед з видами дверей.

  • Представницький тип. Мова йде про двері приймалень, відокремлених кабінетів та вузькоспрямованих контор. Такі конструкції встановлюють з метою вразити відвідувачів. Їх головне призначення – справити враження на партнерів та засвідчити серйозність компанії. Саме тому двері представницького типу бажано обирати з натуральної деревини. Елітний сегмент складають дуб, бук, ясень. Середній по вартості варіант – це вільха. Бюджетна лінійка – сосна.
  • Службовий тип. Дана категорія офісних дверей відноситься умовно до міжкімнатних, оскільки обидва види виконують одну задачу. Головна мета такого перекриття – розмежувати простір між кабінетами чи кімнатами. Тут доречно встановити конструкції з металопластику, ПВХ чи шпону зі скляними вставками. Варіант порівняно недорогий й водночас довговічний.

Якщо з видом дверей визначились, варто обрати оптимальний колір. В залежності від характеру діяльності компанії можна зупинитись на темних тонах або яскравому забарвленні. Так, для юридичної контори ідеальним рішенням є полотна насиченого сірого, білого або коричневого кольору. Натомість для івент агентства доречно обирати двері сміливих відтінків.

Вхідні офісні двері: ціна та якість

Вартість конструкцій може різниться від 3000 до 30 000 грн. Це залежить від покриття, матеріалу полотна, врізаного замка тощо. Середній ціновий сегмент знаходиться в рамках 5000 грн. та є оптимальним рішенням для службового типу дверей. Для представницької категорії рекомендуємо звернути увагу на конструкції в межах 10 000 грн. Такі двері є досить зносостійкими, тому не потребують додаткового обслуговування чи ремонту.

Обираючи ту чи іншу модель, віддавайте перевагу якісним виробам, а в разі виникнення додаткових питань по вибору міжкімнатних та вхідних дверей для офісних приміщень можете звернутись до спеціалістів Стардизайну, ми завжди готові допомогти з пошуком ідеального варіанту.

Кнопка «Наверх»
Закрыть