Наука

Розроблено гібридний аерогель, що допомагає відновити перелом за декілька днів

Нове дослідження розробило гібридні аерогелі, які будуть використовуватися в травматології. Цей матеріал допоможе відновити перелом за пару днів.

Вирощування кісток – нелегке завдання, але найлегша тверда речовина в світі може допомогти в досягненні успіху. Вчені знайшли метод, що включає гібридні аерогелі. Ці міцні, але надлегкі матеріали можуть стимулювати зростання нової кісткової тканини і замінювати втрачені або пошкоджені. Нещодавнє дослідження використовувало його для відновлення органічних структур шляхом регенерації кістки. З’єднання властивостей твердого тіла і газу робить аерогелі надзвичайно пористими і ефективними в медицині. Ці дві якості роблять їх виключно придатними для використання хірургами і травматологами.

В основному, вони будуть розміщуватися в місці відновлення кістки. Крім іншого, вони наполовину зроблені з білків, які в кінцевому підсумку розщеплюються організмом. Інша половина, діоксид кремнію, повільно “тане” у вигляді орто-кремнієвої кислоти, яка прискорює загоєння ран. Ця здатність гібридного аерогелю посилювати кісткову регенерацію робить його однією з передових терапевтичних технологій. Якщо таке дослідження буде успішним, то переломи зможуть гоїтися протягом декількох днів, а не тижнів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button