Поради

Особливості вантажоперевезень: переваги та недоліки бізнесу

У кожного з нас час від часу виникає необхідність щось перевезти. Тому зовсім не дивно, що така річ як перевезення вантажу https://gruzar.com.ua/ua користується доволі широким попитом.  Особливо це актуально для підприємців. Адже всі речі, що вас оточують, починаючи від мобільного телефона і закінчуючи хлібом в супермаркеті. Тому цілком природньо, що з кожним роком на даному ринку з’являється все більше нових гравців. І одним з них є компанія Грузар.

Переваги бізнесу вантажоперевезень

Кожна справа має свої плюси та недоліки і дана ніша не є виключенням. Варто відмітити, що при розумному підході плюсів суттєво більше, але тут є свої складності. Перше про що варто згадати починаючи говорити про переваги перевезень це великий попит, який з року в рік тільки зростає. Ви стовідсотково кожного дня стикаєтеся з цією галуззю. Адже майже кожне вантажне таксі https://gruzar.com.ua/ua/gruzovoe-taksi : мікроавтобус чи КАМАз. Здійснює перевезення вантажу для чергового клієнта.

Другий суттєвий плюс це широкий спектр діяльності. Перевезення в цілому можна поділити на три основних напрями: міські, міжміські та міжнародні. Очевидно, що для починаючих підприємців краще всього підходить саме перший номер цього списку. Адже тут не потрібно великого стартового капіталу і цілком можна зайнятися перевезеннями на Газелі https://gruzar.com.ua/ua/avtopark/gazel. Між іншим і працювати по місту помітно простіше ніж на великих відстанях. Для тих хто планує здійснювати перевезення вантажу по всій країні краще зупинити вибір на транспорті з середніми габаритами та вантажопідйомністю 5-10 тон. Для такого авто помітно легше знайти замовника , до того ж ви завжди можете взяти додатковий вантаж. Міжнародний сегмент це в основному прерогатива досвідчених людей, котрі вже мають досвід в даній сфері. До того ж ця ніша потребує і суттєвих капіталовкладень. Адже зазвичай тут використовуються фури, які коштують достатньо дорого. Але й прибутки тут помітно вище, навіть якщо порівнювати у відсотках.

В цілому можна сказати, що великою перевагою роботи в вантажоперевезеннях є «живі гроші». Оскільки переважна більшість клієнтів зазвичай платить готівкою. Безумовно є замовники, які готові працювати тільки по безготівковому розрахунку, але їх не так багато.

Основні недоліки вантажоперевезень

Компанія Грузар має суттєвий досвід роботи в даній ніші і чудово знає всі тутешні мінуси. В першу чергу це звичайно дуже висока конкуренція. Справа в том, що дані послуги мають великий попит, а поріг входу в бізнес не дуже високий. Зазвичай для початку достатньо купити достатньо недорогий транспорт(газель або мікроавтобус). В результаті на цьому ринку працюють тисячі різних виконавців і їх кількість тільки росте. Для новачків основний спосіб конкурувати це демпінг, адже вони в силу відсутності досвіду просто не можуть запропонувати гарний сервіс. В результаті часто доводиться працювати по мінімальним цінам.

Ще одна проблема до якої приводять низькі вимоги для старту такої справи це велика кількість недобросовісних виконавців. Вони думають тільки про те як заробити тут і зараз і взагалі не переймаються за якість. В результаті у клієнтів створюється далеко не найкраща думки про людей, які займаються перевезенням вантажу, а це шкодить навіть тим хто професійно виконує свою роботу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button