Гумор

Озброєна людина в американській електричці не змогла відвернути пасажирів від гаджетів

Зловмиснику довелося кілька хвилин стоячи розмахувати пістолетом, щоб люди звернули на нього увагу. Пасажири одного з приміських поїздів в околицях Сан -Франциско були занадто захоплені своїми смартфонами і планшетами. Ніхто так і не підняв голови, поки озброєна людина не відкрила стрілянину. Лише постріл, який убив одного з пасажирів, зумів відірвати людей від їх гаджетів, повідомляє San Francisco Chronicle.

За даними служби безпеки на транспорті, у вагоні поїзда велося відеоспостереження. Камера зняла, як один з пасажирів дістав револьвер, підняв його і направив у прохід між сидіннями. Потім зловмисник поклав зброю поряд з собою. Після цього він піднімав її ще раз і навіть сякався рукою, в якій була зброя, але цього не помітив жодний пасажир, що знаходилися в салоні.

Кілька хвилин по тому пролунав постріл. Куля потрапила в студента університету Сан -Франциско, який помер на місці. Вже після цього у вагоні почалася паніка, а озброєна людина втікла. Пізніше його затримали поліцейські.

“Це не були приховані рухи. Люди були дуже близько, але вони взагалі не звертали уваги на те, що відбувається навколо”, – розповів окружний прокурор Джордж Гескон. Влада відмовилася надати відеоролик ЗМІ, пославшись на незакінчене розслідування.

Поліція Сан -Франциско опублікувала заяву, в якій говориться, що люди, занадто захоплені цифровими технологіями, дуже неуважні і часто піддаються крадіжкам. Нерідко коли жертву пограбування просять описати злодія, люди не можуть пригадати ріст нападника або його одяг.

Натхнення: www.amic.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments