Поради

Панно для кухні своїми руками

Кухня — це місце, де готується їжа, але і народжується наш настрій. А гарний настрій народжується від філіжанки кави і затишного кухонного декору. Найпростіший спосіб прикрасити кухню — зробити панно для кухні своїми руками.

- panno - dlya - kuchni - svoimi - rukami -

Вам знадобиться

  • — декупажна карта
  • — чотири дерев’яні рамочки
  • — акриловий лак
  • — декоративні матеріали
  • — клей-олівець
  • — кисть для нанесення лаку

Інструкція

1. Візьміть декупажну карту з шоколадно-кавовою тематикою, що складається з декількох фрагментів. Розріжте карту на окремі частини. На лист акварельного паперу білого кольору нанесіть шар клею-олівця. Намагайтеся, щоб не було пропущених місць. Потім притисніть декупажну карту на папері. Якщо у вас залишаться не намазані клеєм місця, то при обробці акриловим лаком, вони почнуть пузиритися.

- panno - dlya - kuchni - svoimi - rukami -

2. Покладіть лист під прес. Після того, як карта скріпиться з папером, нанесіть зверху шар акрилового матового лаку. Лак наносити невеликим пензлем. Як тільки лак висохне, приклейте мереживо, тасьму, стрічки або шматочки рафії, відповідних кольорів. Декоруйте панно квіткою з шовку. Виділіть контуром бронзового кольору окремі фрагменти. В роботі використовуйте різноманітні матеріали: гудзики, штучні квіти, мушлі, намистинки.

- panno - dlya - kuchni - svoimi - rukami -

3. Приклейте, отриману роботу до щільного картону і вставити в раму. Таких панно у вас вийде чотири. Об’єднані спільною темою, вони прикрасять будь-яку стіну на вашій кухні.

Натхнення: www.kakprosto.ru

Кнопка «Наверх»