Поради

Сучасна косметологія для обличчя – молодість на довгі роки

Тому жінки часто застосовують різні процедури для того, щоб підтримати шкіру. Процедури без оперативного втручання набагато легше перенести, а результат може відповідати вашим вимогам на всі 100%.

Почніть з консультації

Оскільки, шкіра на обличчі тонша, ніж по всьому тілу, варто особливо ретельно вибирати косметолога та клініку, де проводити процедуру.

Першим кроком для початку роботи над обличчя – консультація спеціаліста. Це може бути косметолог зі стажем понад 3 роки, який має медичну освіту або ж лікар дерматолог. Спеціаліст з косметології обличчя порадить вам список процедур, які будуть корисними для вашої проблеми.

Серед сучасних варіантів розв’язання проблем зі старіння шкіри та профілактики проблем шкіри обличчя можуть застосовуватися досить різні процедуру.

Чистка обличчя

Найбільш розповсюдженою процедурою є чистка обличчя. Зараз, в основному, використовують апаратну чисту або чистку за допомогою комплексних косметичних засобів. Іноді, за потреби шкіри пацієнта, можуть використовувати механічну чистку на деяких ділянках. Чистка обличчя – це гігієнічна процедура, яка підготує обличчя до всіх інших процедур. Після чистки обличчя пори відкриті й здатні якісно контактувати з косметологічними препаратами та активно реагувати на процедуру надалі. Чистка обличчя вважається дуже важливою процедурою:

  • очищує пори від бруду та жирових нашарувань;
  • усуває омертвілі клітини з поверхні шкіри;

Результат процедури – це чиста шкіра, що стає м’якою та еластичною. Шкіра стає більш захищеною, а процес наповнення клітин киснем проходить краще.

Пілінг обличчя

Після проведення чистки спеціаліст може запропонувати провести процедуру по догляду за обличчя або пілінг згідно з сезоном або розкладом клієнта.

Пілінг обличчя – це більш глибоке очищення шкіри ніж під час чистки обличчя. Але варто розуміти, що одна процедура не замінює іншу, бо результат різний. Пілінг обличчя варто проводити пізньою осінню або зимою, враховуючи час відпочинку на теплих курортах. Наразі існує багато пілінгів, які можна робити в період активного сонця, але при цьому варто дотримуватися жорстких правил після процедури.

Пілінг може бути декількох видів:

Хімічний пілінг

Пілінг обличчя розділяють на поверхневий, середній та глибокий. В залежності від цих характеристик хімічний пілінг виконує різні функції. Поверхневий омолоджує шкіру, оскільки видаляє застарілу шкіру, яка має не свіжий вигляд. А вже середній та глибинний хімічний пілінг працює з пігментацією на обличчі, а також видаляє рубці від акне та не глибокі шрами. Результатом такої процедурі буде свіже обличчя, що сяє, і цей ефект помітний відразу.

Механічний пілінг

Цей вид пілінгу обличчя спрямований на розв’язання проблем із пігментацією та не глибокими шрамами. Процедуру досить проста та безболісна, а також не спричиняє алергічні реакції.

Лазерний пілінг

Пілінг обличчя з використанням лазера розрахований на роботу з серйозними та глибокими проблемами шкіри. Головний плюс в тому, що саме цей пілінг допомагає позбутися суттєвих шкірних недоліків. Після процедури рекомендовано провести інтенсивне відновлення шкіри, щоб зняти запалення.

Ультразвуковий пілінг

Цей вид пілінгу легко переноситься шкірою шляхом м’якої дії ультразвуку. Пілінг обличчя допомагає розв’язувати проблеми жирності шкіри та прибирає легкі вугрові висипання. Процедура безболісна та швидка, а результат помітно одразу.

Вибрати пілінг обличчя допоможе спеціаліст згідно з особливостями вашої шкіри. Для себе варто запам’ятати, що необхідно дотримуватися порад косметолога після виконаної процедури, тоді результат збережеться на довший час.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments