Поради

Пансіонат для престарілих людей та інвалідів РенаМед – особливості та послуги

Догляд за людьми похилого віку забирає багато часу і сил. Приватний будинок для людей похилого віку – це допомога кваліфікованого персоналу по догляду за інвалідами та літніми людьми. Детальну інформацію ви можете знайти на сайті https://rena-med.com.ua/ – приватний пансіонат РенаМед пропонує свої послуги всім бажаючим.

Переваги приватного пансіонату РенаМед

Кваліфікована допомога надається доглядальницями і персоналом, які мають великий досвід роботи і володіють усіма необхідними навичками по догляду за інвалідами та людьми похилого віку.

Персонал пансіонату піклується про:

* хворих з серцево-судинними захворюваннями;
* перенесли інсульт та інфаркт;
* хворих з хворобою Альцгеймера і старечим недоумством;
* хворих на хворобу Паркінсона;
• людях з втратою пам’яті;
* інвалідах із захворюваннями опорно-рухового апарату;
* людях з парезами кінцівок.

Приватний будинок престарілих також пропонує послуги фахівців з реабілітації після інсульту і травм. Пансіонат знаходиться в зеленій парковій зоні, де найчистіше свіже повітря. Тут дуже приємно гуляти і насолоджуватися спокійною старістю. Установа розташована далеко від загазованого міста.

У пансіонаті люди похилого віку неодмінно поправлять своє душевне здоров’я, заспокоять нерви. Далеко від галасливих вулиць приємно відпочивати під покровом дерев. Люди похилого віку в приватному пансіонаті відчувають себе прекрасно і радіють спокійній старості.

Основні аспекти перебування в РенаМед

Пансіонат РенаМед-мережа з 6 будинків для престарілих. У ньому все облаштовано для комфортного життя пенсіонерів. Створені найкращі умови для щоденного проживання літньої людини в будинку. Комфортні, зручні котеджі мають затишні кімнати, в яких будь-яка людина може розташуватися з великою зручністю. Ви можете особисто відвідати пансіонат для літніх людей у Львові і переконатися у відмінних умовах, які створені для людей похилого віку та інвалідів.

Сучасні номери мають необхідні меблі, санвузли, душові. Кожна кімната – це зразок чистоти і затишку. В кімнатах відсутні антисанітарні умови. Кожен пенсіонер відчуває себе комфортно в облаштованих умовах.

Гарантуються:

* краще обслуговування людей похилого віку;
* застосування колясок і спеціалізованого обладнання;
* допомога фахівців;
* проведення культурно-масових заходів;
* виконання соціальних програм.

Щоденний догляд за престарілим людиною не такий легкий, як здається на перший погляд. Необхідно допомогти зробити гігієнічні процедури, вивести на прогулянку, подати різні пристосування і дрібниці. Чим старша людина, тим більше зобов’язань у того, хто за нею доглядає. У будинку для престарілих є навчений персонал, який зробить все можливе, щоб старій або людині з обмеженими можливостями було максимально комфортно.

Ви можете бути впевнені, що ваш родич буде в надійних руках персоналу пансіонату. Пенсіонери контактують між собою, серед них виникає справжня дружба. Вони спілкуються з однолітками і не відчувають себе самотніми в пансіонаті. Кожен, хто проживає в пансіонаті має можливість культурно розвиватися, брати участь в різних розважальних заходах.

Проживання в приватному пансіонаті нічим не затьмарене для пенсіонера. На самоті ж у себе вдома престаріла людина може травмуватися або створити багато проблем. Найбільш раціональним варіантом для сім’ї – призначити літню людину в приватний пансіонат, де їй буде спокійно і максимально добре. А ви тим часом можете займатися своїми справами, а не витрачати час і сили на догляд за старими.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button