Поради

Який кондиціонер краще? Вивчаємо інверторні І звичайний кондиціонери

Щоб правильно зробити вибір між інверторним кондиціонером і звичайним потрібно розібратися в плюсах і мінусах обох технологій.

11-11-15-foto-600x390-1

Принцип роботи звичайного кондиціонера

 • Прилад запускається;
 • Термодатчик фіксує температуру в кімнаті;
 • Запускається компресор;
 • Він функціонує зі стовідсотковою потужністю, щоб знизити температуру якнайшвидше;
 • Як тільки датчик фіксує зниження температури до потрібного рівня, компресор зупиняється;
 • Як тільки температура в кімнаті збільшується на 2 – 3 градуси в порівнянні з виставленої для кондиціонера, датчик запускає компресор і цикл повторюється.

Мінуси цієї технології

 • Тактова робота приводить до різких і потужних навантажень в електричній мережі, що ніколи не буває з кращими інверторними кондиціонерами;
 • Функціонування на максимальній потужності викликає посилене споживання електрики;
 • Різкий потік холодного повітря в невеликому приміщенні може спровокувати застуди та просто некомфортен;
 • Це досить галасливий прилад, кращі його зразки видають не менше 25 децибел.

Принцип роботи інверторного кондиціонера

Сьогодні купити інверторний кондиціонер можна по всьому світу, а батьківщиною їх є Японія. http://ziwo.ru/ вам стане в пригоді у виборі наідійного інверного кондиціонера. Принцип роботи цих приладів дає можливість міняти потужність компресора. Якщо неінверторний кондиціонер функціонує на одній найбільшій потужності з періодичними повними відключеннями, то інверторний не вимикається, але коли температура в приміщенні досягає потрібної позначки, потужність компресора зменшується до граничної величини.

Так, звичайна спліт-система видає в середньому 2 кіловата потужності холоду, інверторна система діє в діапазоні від 1 до 3 кіловат.

Згідно відгукам про інверторні кондиціонери, подібна технологія дає можливість зменшити коливання температури повітря в приміщенні всього до одного градуса.

Плюси технології

 • Навантаження на мережу постійне і не велике.
 • Працює тихіше.
 • Менше споживає електрики.

Який же кондиціонер вибрати краще?

Тим, хто хоче купити інверторні кондиціонери, доведеться розлучитися з кругленькою сумою. Різниця у вартості становить від 30 до 40 відсотків. Вони дуже погано реагують на перепади напруги в мережі.

Сумніваючись, вибрати інверторний кондиціонер або звичайний, можна зупинитися на недорогих моделях виробництва Китаю.

Але технічні характеристики їх значно нижче, ніж у кращих інверторних кондиціонерів з Японії. Електрики вони бережуть менше, а шуму роблять майже стільки ж. Тому й сенсу в такому придбанні небагато. Гарні вони лише тоді, коли обов’язково потрібно забезпечити безперервне кондиціювання повітря.

Якщо ж охолоджувати потрібно, наприклад, цех або офіс, цілком достатньо звичайної спліт-системи. Шум тут мало кому завадить.

Відгуки

Відгуки про інверторні кондиціонери досить позитивні від тих, хто встановлює їх у дитячі кімнати, спальні.

Згідно відгукам, така система в офісі працює безшумно і не дме струмінь холодного повітря в обличчя співробітникам. Тому працівники офісу дуже задоволені. Витрачені одного разу гроші на дороге обладнання окупають себе завдяки економії на електриці.

Багато споживачів дають позитивні відгуки і про звичайні спліт-системи. Вони швидко охолоджують повітря і працюють чітко, без поломок. Для цього потрібно вчасно проводити профілактику.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button