Здоров'я

Парацетамол здатний викликати серйозні проблеми зі здоров’ям

Багато чули про лікарський засіб «парацетамол», який належать до групи антипіретиків, що знижує жар і добре знімає запалення. Найчастіше ліки для лікування симптомів ГРВІ. Однак не багатьом відомо, що препарат здатний викликати серйозні проблеми зі здоров’ям.

Парацетамол досить швидко всмоктується в шлунок. Препарат наполовину виводиться з організму від однієї до чотирьох годин. У разі передозування можливі побічні дії. Лікарі розповіли, парацетамол протипоказаний людям з індивідуальною непереносимістю, хронічним алкоголізмом, проблемами з нирками і печінкою, а також дітям до трьох років.

Медики відзначили, що ліки варто запивати великою кількістю води. Вони також звернули увагу на приймання препарату в якості аналгетика, у такому випадку термін приймання не повинен перевищувати п’яти діб. Якщо використовувати як жарознижувальний засіб — не більше трьох діб без рекомендації лікаря. Парацетамол має ряд побічних дій, таких як нудота або блювання, кропив’янка, біль у шлунку, набряк Квінке, пронос та інші. Засіб може стати причиною серйозних проблем зі здоров’ям, проте найчастіше це трапляється при передозуванні.

Кнопка «Наверх»
Закрыть