Фото

Печера всередині айсберга: фото

На цьому фото - не просто якась покрита льодом печера. Цей тунель повністю складається з льоду і розташований прямо в айсбергу. А айсберг - в озері.

Вірите чи ні, але це фото зроблено не на льодовику, а на справжнісінькому айсбергу. Так, в айсбергу з’явився тунель, куди можна зайти і сфотографуватися. Правда, це не так-то просто.

thestrawhatbackpacker / Instagram

Айсберг являє собою досить великий плаваючий об’єкт, що повністю складається з льоду. Всупереч поширеній думці, айсберги можуть формуватися не тільки в океані, а й в морі. А той гігантський айсберг, що ви можете бачити на фото, і зовсім сформувався в льодовиковому озері.

Ісландські зими стають настільки холодними, що верхній шар озера замерзає. Через це формуються айсберги, всередині яких можна ходити. На жаль, явище це тимчасове, і в Ісландії такі айсберги досить швидко розморожуються разом з льодовиковим озером, після чого до печер всередині них вже не добратися.

За словами людей, які побували в таких печерах, перебувати там страшно. Свіжий лід тріщить під ногами, створюючи відчуття, що під нього можна легко провалитися. Але насправді крижана кірка досить товста і міцна, тому ризик провалитися мінімальний, якщо вибрати правильний час відвідування. Крім бажання відвідати таку крижану печеру, вам буде необхідно альпіністське спорядження, оскільки забиратися по слизькому айсбергу не так-то просто.

Натхнення: www.popmech.ru

 

Кнопка «Наверх»