Головна / Поради / Пересувні пункти охорони

Пересувні пункти охорони

Комерційний об’єкт повинен мати пункт охорони, навіть якщо він не настільки великий. Деякі компанії облаштовують його всередині приміщення, інші ш віддають перевагу таким, які розташовані ззовні. Такий метод більш ефективний, оскільки дає змогу охоронцю мати більшу територію стеження. Вагончик для охоронця потрібно обладнати комп’ютером, якщо на території є камери відеоспостереження. Це потрібно для того, щоби охоронник завжди мав змогу слідкувати за об’єктами не виходячи з приміщення.

Який же охоронний пункт буде кращим варіантом? Зазвичай підприємства купують невеличкі вагончики і переобладнують їх під маленький офіс для охоронця. Багато підприємств пропонують вже готові конструкції в які вже вмонтовані і вікна, і двері. Всередині повинні бути комунікації, засоби зв’язку, щоби охоронець у випадку небезпеки міг зв’язатись із відповідними службами. Окрім того, людині потрібно буде зробити собі каву або чай, поїсти, а для цього тут має бути відповідне місце. Якщо на території влітку занадто спекотно, а взимку надто холодно, попіклуйтесь і про те, щоби всередині було і опалення, і кондиціонер. Якщо такої змоги немає, тоді в приміщені повинні бодай відкриватись вікна, а на прохолодну пору року там же необхідно буде встановити обігрівач.

Зверніть увагу на вікна. Оскільки це пункт охорони, вони мають бути максимально великими для того, щоби людина, яка перебуває в такому приміщені могла добре роздивитись, що відбувається за вікном. Якщо це повноцінний вагончик, а не маленький контейнер, тоді там же Ви можете облаштувати і санвузол, щоби людина, яка займається охороною приміщення, могла завжди залишатись в пункті охорони.

Ці побутівки, які виконують функцію приміщення для охоронця, мають стандартні розміри. Все залежить лише від того, скільки людей мають перебувати всередині і що ви плануєте там розмістити. Їх ширина зазвичай не більше трьох метрів, що ж стосується довжини, то тут вона не більше 12 метрів. Саме такі, стандартні розміри необхідні для того, щоби їх можна було в будь-який момент безперешкодно перевезти з місця на місце. Варто зазначити і те, що термін експлуатації таких охоронних вагончиків досить великий, декотрі компанії розповідають, що вони зможуть послугувати понад 20 років. В разі, якщо Ви її не плануєте нікуди перевозити, термін експлуатації автоматично збільшується і у Вас є шанс користуватись нею і понад 30 років.

 
comments powered by HyperComments