Відео

Мільярди гусениць заполонили американський штат Мен

Величезна кількість гусениць покриває товстим килимом все навколо в Блек-Хілл, штат Мен. Вони знищують все на своєму шляху пожираючи рослинність і вистилаючи дороги у результаті чого вже відбулося кілька автомобільних аварій.

Влада розміщуює попереджувальні знаки на автошляхах попереджаючи водіїв про нашестя гусениць. Місцевість нагадує місячний ландшафт, всю рослинність на землі і на деревах гусениці просто зжерли.

Місцеві жителі нічого подібного не бачили. Це моторошне видовище, живий килим не зліченої кількості гусениць тече по землі і дорогах.

Цікаво, що це нашестя гусениць носить дивний локальний характер, оскільки відзначено тільки на ділянці протяжністю 4 кілометри в районі “Траси-176″ і прилеглих до неї житлових районів.

Старожили кажуть, що подібне нашестя вже відбувалося в 1970 році, але з тих пір нічого подібного за своїми масштабами не відбувалося. Жителі намагаються рятувати листя на деревах обмотуючи їх стовбури скотчем, а його в свою чергу обмазують вазеліном. І це працює. Гусениці зісковзують і не можуть перетнути цю межу”.

Цікаво, що подібне нашестя гусениць було зафіксовано 26 травня 2018 року в Канаді.

І ще одна дивина. Один з жителів Канади будинок якого піддався навалі гусениць звернув увагу на те, що якщо голосно кричати, гусениці піднімаються на задній частині тулуба і починають тремтіти.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button