Поради

Перетворення простору за допомогою дерева: мистецтво дерев’яних меблів в дизайні інтер’єру

Дерев’яні меблі еволюціонували далеко за межі своїх утилітарних коренів, тепер вона красномовно говорить про смак людини і перетворює характер і оригінальність будинку. Давайте розглянемо вироби з дерева, їх придатність для різних приміщень і те, як вони можуть зробити спальні, вітальні та інші приміщення більш привабливими.

Відповідні приміщення для дерев’яних меблів

Дерев’яні предмети, такі як столи або шафи, можуть бути адаптовані до будь-якого інтер’єру. Зовнішній вигляд меблів визначає її вибір.

Класичний стиль

Меблі в цьому стилі випромінює елегантність і аристократизм завдяки декоративним елементам. Стільці з вигнутими підлокітниками і високими спинками, столи на тонких ніжках і ліжка з багато прикрашеними узголів’ями прикрашають класичні вітальні та спальні.

Дерев’яний стіл у вітальні

Цей дерев’яний стіл, запам’ятаний своїми багато прикрашеними ніжками, покритий темним лаком, який підкреслює і розкриває природну текстуру дерева. Можуть бути додані акценти золотого відтінку. Меблі з червоного дерева добре поєднуються з розкішною оксамитовою або жакардовою оббивкою, надаючи приміщенням ТЕАТРАЛЬНИЙ колорит, що нагадує п’єси Мольєра або Шекспіра.

Примітка: класичний стиль багатогранний. Він може нагадувати зали Великого палацу або тяжіти до сучасної простоти.

Мінімалізм і хай-тек

У цих стилях декоративність поступається місцем функціональності. Елегантність змінюється суворої геометрією.

Каркас дивана може складатися з прямокутних деталей з масиву дерева, прихованих за елементами з м’якої шкіри. Ніжки барного стільця прості за формою, з обтічними спинками і підлокітниками. Декор відсутній, а родзинкою стає текстура натурального дерева з темними звивистими лініями на м’якому тлі.

Дизайнери виходять за рамки гладких дерев’яних поверхонь, створюючи рельєф. Тонкі, прямі лінії та прості геометричні візерунки на фасадах надають простору ритм і багатство.

Стиль лофт

Лофт-Бунтар інтер’єрної моди. У нього можна вбудувати традиційні меблі або використовувати дерев’яні піддони в якості основи ліжка. Лофт віддає перевагу нетрадиційним ідеям. Грубо оброблені плити стають стільницями, а спеціально зістарені дошки служать узголів’ями ліжок.

Такий сміливий вибір підходить не всім. Тому дизайнери часто пом’якшують бунтарський характер лофт простими меблями. Підлокітники диванів, сидіння крісел і стільниці часто мають квадратну або прямокутну форму. Мінімальна обробка підкреслює текстуру дерева.

Натуральний відтінок або яскравий тон: вибір за вами

Дерево цінується за його красиву, унікальну текстуру і м’які натуральні відтінки. Незабарвлені меблі зі світлого дерева зігрівають і створюють затишок в приміщенні. Все, що потрібно, – це відшліфувати та відполірувати поверхні, такі як стільниці або Комоди.

Дерево пом’якшує холод мармуру, дозволяючи створювати креативні поєднання. Воно добре поєднується з латунню, сталлю та іншими металами. Поєднання теплої натуральної текстури зі склом використовується в кухонних шафах, обідніх столах та інших меблях. У своєму природному стані дерево є унікальним дизайнерським матеріалом. Але що, якщо його пофарбувати?

Цікавий факт: Дерево часто штучно зістарюють з використанням різних технік. Меблі зі зістареного дерева добре вписується в лофти, Шеббі-шик і ретро-стилі.

Панелі з масиву дерева пофарбовані. Фарбування забезпечує глибокий, насичений колір, а морилка зберігає текстуру матеріалу. Кольорове дерево стає основою для меблів в стилі прованс, Шеббі-шик і кантрі.

Дизайнерські меблі для унікального інтер’єру

Розробка унікального інтер’єру часто включає в себе використання дизайнерських меблів на замовлення, особливо дерев’яних виробів, адаптованих до певного стилю і бажанням домовласника. Результатом такого підходу є такі предмети, як дивани або крісла, виготовлені за оригінальними ескізами, які ідеально підкреслюють настрій будинку. Кожна деталь інтер’єру здається цілеспрямовано розміщеної, створюючи гармонійну обстановку.

Прикладом такого предмета є стіл з різьбленими елементами. Цей стіл, що відрізняється оригінальним і незабутнім дизайном, служить головною визначною пам’яткою в розкішній обстановці. Меблі часто виготовляється за конкретними проектами, утворюючи колекції, об’єднані загальною тематикою. Наприклад, датська студія Frama продемонструвала мінімалістичний підхід у своїй колекції Atelier, зберігаючи природну красу матеріалу. Подібним чином бразильський архітектор Леандро Гарсія зосередився на текстурі дерева у своїх проектах. Він створює столи з підставами з дерев’яних куполів, поверх яких встановлюються круглі скляні стільниці.

Дизайнерські меблі з цінних порід дерева можуть бути як завершальним штрихом, так і центральним елементом інтер’єру, навколо якого розташовуються інші елементи. Роль таких меблів залежить від концепції і стилю будинку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button