Поради

Переваги болгарських тельферів

Болгарські тельфери (електричні талі), що випускаються знаменитим заводом Podemcrane, користуються у нашій країні підвищеним попитом, незважаючи на те, що деякі компанії, котрі займаються продажем вантажопідйомного обладнання, пропонують також аналогічну техніку (з подібними технічними характеристиками) від інших виробників за нижчими цінами.

тельфер

Це легко можна пояснити такими основними перевагами електротельферів Podem:

  • повна відповідність стандартам якості ЄС;
  • модульна компоновка;
  • конструкція, що забезпечує високу ефективність і продуктивність;
  • компактні габаритні розміри;
  • порівняно невелика вага;
  • проста схема енергоживлення;
  • простота монтажу і технічного обслуговування;
  • простота і зручність управління;
  • безпека використання.

Також варто відзначити великий асортимент продукції Podem, що дозволяє без проблем підібрати і купити болгарський тельфер для будь-якого об’єкта – від невеликої майстерні до великих промислових цехів і об’єктів з особливими умовами (пожежонебезпечні і вибухонебезпечні виробництва). Ці електричні талі можуть бути одношвидкісними і двошвидкісними, з опцією мікрошвидкості для точного позиціонування вантажів.

Тельфери «Подем» можуть мати різну кратність поліспаста (від 4/1 до 1/1). Монтаж талі виконується на монорельс або на двотаврові балки. Вони можуть експлуатуватися як окремо, так і в якості основного вантажопідйомного механізму кранів різних типів (козлових, мостових, консольних). Допускається експлуатація і в приміщеннях, і на відкритому повітрі при температурах від -40 до +40 °С. Управління електричними талями здійснюється зазвичай за допомогою дистанційного підвісного пульта, також в комплекті додатково може бути система радіоуправління (за бажанням покупця).

Болгарські електроталі для підвищення рівня безпеки можуть комплектуватися обмежувачами вантажопідйомності, кінцевими вимикачами підйому-опускання, термозахистом двигуна, а також ключ-марками (для запобігання несанкціонованого використання). Подача електроенергії може виконуватися або по підвісному кабелю, або по закритим троллеям. Рівень захисту електрообладнання – IP44 або IP54.

Недорого купити болгарські тельфери можна у офіційного партнера компанії Podemcrane – Київського заводу підйомно-транспортного обладнання. Детальна інформація на сайті КЗПТО – https://kzpto.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments