Поради

Переваги каркасних будинків

Як і будь-який інший тип домобудівництва, каркасний не позбавлений недоліків, але чи все так погано в дійсності? Давайте розглянемо переваги каркасних будинків, які вже довгий час будують в США і Європі.

Що вам скажуть, як тільки ви повідомте, що зібралися будувати каркасний будинок? Що це картонний сарай, непридатний для життя, або, що це термос, наповнений шкідливими випарами. Це основний мотив і приспів всіх будівельних інтернет-форумів.

13-11-15-foto-600x354-1

Чи все так погано?

Немає ідеальних речей, тим більше жител — є особливості, які створюють образ. Американці легкі на підйом і рідко доживають життя у своєму першому будинку. Європейцям притаманне ставлення більш близьке нам: будинок — це сімейне гніздо, в якому можуть жити кілька поколінь, і основне капіталовкладення. І ті й інші вибирають однаковий тип забудови. У США, Скандинавських країнах, Європі постійно збільшується відсоток приватних будинків і громадських установ, побудованих за каркасною технологією. Якби все було так непрактично і жахливо, http://artmetall.ua/ не було б настільки популярним.

До найбільш чутливого недоліку в каркасному будівництві на пострадянських просторах можна віднести недолік фахівців у цій галузі, але, як кажуть, «час лікує», і з ростом популярності даного виду будівництва буде з’являтися все більше компаній, які будуватимуть якісні будинки з дотриманням стандартів і технологій каркасного будівництва.

Плюси каркасного будинку

Економія на фундаменті. За рахунок легкості конструкцій ви економите значну суму при заливці фундаменту. Також каркасний будинок найбільш стійкий і менш чутливий до сезонних переміщень фундаменту, які відбуваються внаслідок пученія грунтів.

Короткі терміни будівництва — побудувати будинок від фундаменту до даху можна за три місяці. Якщо порівнювати будівництво каркасного будинку з цегляним загальною площею 150-200 м2, то різниця буде становити в 6 місяців. Каркасний будинок з фундаментом зводиться приблизно за 8 тижнів, цегляний ж — за 8 місяців.

Для будинку не потрібна усадка. Наприклад: для будинку з бруса, колоди, шлакоблоків або цегли потрібна річна усадка перед початком проведення всіх оздоблювальних робіт. Тобто провести додаткове вирівнювання стін і утеплення ви відразу після зведення каркаса не зможете а це означає, що вселитися в будинок ви зможете як мінімум через 2 роки від початку будівництва. Щоб вселитися в каркасний будинок, вам не потрібно стільки чекати, ви можете заселятися відразу після завершення будівельних та оздоблювальних робот.

Економія на спеціалізованій будівельній техніці. При будівництві немає необхідності в аренді обладнання для підйому важких елементів, так як деталі невеликого розміру і ваги.

Будинок, побудований за каркасною технологією, має високу сейсмостійкість, за рахунок відсутності жорстких зв’язок деталей між собою. Також варто згадати, що дерево володіє високою гнучкістю і це дозволяє йому витримувати великі деформації без руйнувань.

Каркасний будинок більш енергоефектівен ніж цегляний, так як дерево має більш низьку теплопровідність.

Екологічність — якщо в цегляному або бетонному будинку рівень радіації перевищує 60%, то в дерев’яних каркасних будинках він ледве сягає 15%. Натуральні матеріали та екологічні покриття створять здоровий клімат в будинку.

У каркасному будинку ви без зайвих проблем, витрат часу і грошей зможете прибрати всередину стін всі комунікації. Також якщо в процесі будівництва або після його завершення ви захочете поміняти інженерні мережі, це не викличе серйозних клопотів.

Довговічність — гарантований термін експлуатації п’ятдесят років, але при гарному догляді такий будинок служить більше ста років.

Варіативність — великий вибір проектів і можливість реалізації індивідуального плану. Також до кожного проекту додається детальний план реалізації, побудувати його може навіть новачок в будівництві.

Перепланування — дуже просто зробити перепланування в готовому будинку — це не спричинить за собою значних руйнувань і витрат.

Звичайно, ризик розчаруватися є завжди, цьому сприяють недобросовісні будівельники, неякісні матеріали, порушення черговості робіт, неправильне зберігання матеріалів і т.д. Але якщо дотримуватися високих стандартів, контролювати кожен етап роботи, підбирати екологічні матеріали, то каркасний будинок буде радувати вас і ваших дітей довгі роки.

Кнопка «Наверх»
Закрыть