Здоров'я

Переваги лікування глаукоми в клініці

Глаукома – це надзвичайно небезпечне очне захворювання, яке може привести до повної втрати зору, якщо не його не лікувати. Характеризується воно періодичним або постійним підвищеним тиском всередині ока. Вченими доведено факт, що зір, який було втрачено через глаукому, абсолютно не відновлюється з часом.
Основною причиною, через яку починає прогресувати дане захворювання, є порушення в стабільній роботі циркуляційної системи, що забезпечує стабільне живлення органу внутрішньоочної рідиною. Підвищений тиск призводить до поступового відмирання нервових волокон зорового нерва, тим самим, сприяючи до зменшення поля зору. Причому це негативний вплив виявляється не тільки на центральне, але також і на бічне поле зору. Тому посилання на послугу профільного лікаря є цілком доречним.

лікування глаукоми

Методи лікування

В даний час серед багатьох варіантів лікування глаукоми можна виділити 3 основних:

  • медикаментозне;
  • хірургічне;
  • лазерне.

Всі вищевказані методики спрямовані на нормалізацію ВГД. На перших етапах виявлення даного захворювання лікарі можуть приступити до консервативного лікування, а саме – прописати очні краплі. Однак препарати не завжди приносять позитивний ефект. Якщо ж надалі глаукома продовжує розвиватися, то перед пацієнтом буде вибір з двох залишених методів лікування.

Серед лазерних методів лікування глаукоми основними є ірідектомія і лазерна трабекулопластика. У першому випадку під час дії на око відбувається процес створення за допомогою лазера додаткового відтоку рідини, яка знаходиться всередині ока. Прочитати про методи лікування можна більше на https://zir.clinic/ – на сайті клініки так само є контактні телефони для зв’язку з фахівцем.

Однак широку популярність придбала саме лазерна трабекулопластика, тому що під час даної процедури під впливом лазерного променя на дренажну зону ока, а саме – зона, в якій безпосередньо здійснюється відтік внутрішньоочної рідини, після чого розширюються необхідні сегменти і нормалізується тиск. Процес стабілізації не вимагає спеціалізованої підготовки перед операцією, а проводиться під крапельною або місцевою анестезією.

глаукома

Істотними позитивними якостями лазерного втручання є:

  • мінімальна травматичність при проведенні операції;
  • повна відсутність ускладнень, які можуть з’явитися після проведення операції;
  • лікування проводиться в умовах амбулаторії.

Серед безлічі хірургічних методів впливу на орган зору з метою боротьби з глаукомою слід виділити:

  • непроникаючу глибоку склеректомію (НГСЕ);
  • віскоканалостомія;
  • імплантацію пристрою EX-PRESS;
  • імплантацію Клапана Ахмеда.

Під час проведення операції НГСЕ у zir.clinic проводиться створення спеціального клапана в зовнішній оболонці ока. Таким методом можливий відтік внутрішньоочної рідини без перешкод. Після проведення операції відновлюється нормальний тиск, а також створюється баланс рідини. Через кілька днів після проведення операції пацієнт може покинути лікарню, тому що тепер займе процес реабілітації.

лікуємо глаукому в клініці

Добре зарекомендувала себе віскоканалостомія – процес введення в дренажні канали в’язкої речовини під назвою Геалон, за допомогою якого відбувається їх розширення. Речовина сприяє відновленню балансу рідини в оці. При проведенні даного хірургічного втручання термін реабілітації становитиме до 2-х днів.

Широку популярність в Європі і в США останнім часом набирає методика імплантації, під час якої в око людини впроваджують імплантат, здатні відновити зір людини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button