Здоров'я

Вчені назвали найнебезпечніше для серця час доби

Міжнародна група вчених поставила перед собою мету з’ясувати, чому прийнято вважати, що найнебезпечним проміжком в добі для людей, які страждають серцевими захворюваннями, є період з 06:30 до 7:30.

prokydatysia_resized

Для цієї мети фахівці університету Бригама Янга і госпіталю при медуніверситеті Орегона протягом декількох тижнів стежили за 12 здоровими добровольцями. За результатами, отриманими під час спостережень, з’ясувалося, що найбільш високий рівень білка був відзначений у людей в ранкові години. А, як відомо, що висока концентрація білка в крові стає на заваді розщепленню тромбів.

Автори даного дослідження заявили, що циркадний ритм у людей зі схильністю до серцевих патологій, викликає підвищення ризику гострих гіпертонічних криз саме в ранкові години. На думку американських вчених, зростання ризику не залежить від раціону харчування, способу життя людини або навколишнього середовища.

Можливо, це відбувається, через те що неправильно здійснюється регулювання інгібітора активатора плазминогену – 1. Більшому ризику піддаються люди, які страждають від діабету, ожиріння або вже існуючих захворювань судин і серця.

Тому медики застерігають своїх пацієнтів, які схильні до тромбоутворення і захворювань серця, уникати стресових ситуацій і надмірних фізичних навантажень в ранковий час. Притому, що після полудня знижується активність білка в крові. Це в свою чергу також зменшує ризик інфаркту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button