Поради

Переваги та недоліки онлайн-кредиту під 0,01%

Онлайн-кредит це фінансовий продукт, до якого звертаються люди, які шукають спосіб отримати додаткові кошти на випадок раптових витрат. Проте, як і в будь-якому випадку, і тут у нього є свої переваги і недоліки. У цій статті ви дізнаєтеся про сильні і слабкі сторони інтернет-кредитів.

У чому переваги онлайн-кредиту?

Повний список МФО України, що мають ліцензію нацкомфінпослуг

Онлайн-кредит-це продукт, який, крім іншого, відрізняється швидкою обробкою кредитної заявки. Ось основні переваги онлайн-кредитів:

 1. Швидке отримання грошей – як правило, рішення про видачу кредиту приймається дуже швидко. Коли клієнт отримує позитивну перевірку, гроші можуть надійти на його рахунок навіть через кілька хвилин.
 2. Мінімум умов, щоб отримати кредит без відсотків, найчастіше досить бути не молодше 18 років, мати чинне посвідчення особи і громадянство. Заповнення заявки займає кілька хвилин, достатньо вказати всі необхідні дані, які кредитна компанія запитує у формі. Однак, перш ніж ми заповнимо заявку і надамо наші дані, давайте перевіримо надійність кредитора. Після заповнення і відправки заявки кредитор повинен перевірити наші дані-зазвичай за допомогою перевірочного переказу. Більшість кредитних компаній не вимагають довідки про доходи, виписки з банківського рахунку або інші додаткові документи.
 3. Онлайн-кредити 24/7-оформити онлайн-кредит можна в будь-який час дня і ночі. У цьому випадку немає “годин роботи”.
 4. Не потрібно виходити з дому-заявка подається через Інтернет швидко і зручно.
 5. Нові клієнти, які раніше не користувалися послугами даного кредитора, можуть розраховувати на безкоштовну позику без відсотків, комісійних, зборів за підготовку і т.д. у цьому випадку єдиною умовою є своєчасна оплата боргу.
 6. Можливість відмови від кредитного договору – ви можете відмовитися від онлайн-кредиту протягом 14 днів з дати підписання договору без пояснення причин. Розірвання договору не тягне додаткових комісій.

У чому недоліки онлайн-кредиту?

Кредити до зарплати-це фінансовий продукт, який зазвичай надається швидко і без зайвих формальностей. Цей факт спокушає багатьох позичальників, які звертаються за такою фінансовою підтримкою. Однак варто пам’ятати, що онлайн-кредити не позбавлені недоліків. Ось основні недоліки цього фінансового продукту:

 1. Високі витрати-швидкі онлайн-позики найчастіше пов’язані з високими витратами, які повинен покрити позичальник. Однак кредитори повинні відкрито інформувати своїх клієнтів про розмір всіх стягуваних комісій. Витрати на онлайн-кредит включають відсотки, комісію, Страхування та додаткові збори (наприклад, адміністративний збір, збір за підготовку). Деякі кредитні компанії пропонують безкоштовні онлайн-позики для залучення нових клієнтів. На суму, що підлягає виплаті, впливає APRC (фактична річна процентна ставка), яка через короткий період погашення зазвичай досить висока.
 2. Ризик потрапити в боргову спіраль-деякі кредити видаються без зайвих формальностей. Позичальники із зобов’язаннями в інших компаніях можуть легко подати заявку на отримання іншого кредиту, доступного в Інтернеті. Найчастіше такі люди не аналізують своє фінансове становище або не читають положення кредитного договору, сподіваючись, що вони зможуть виплатити свої борги. Однак з часом може виявитися, що такий позичальник потрапив в боргову спіраль, через що йому загрожує стягнення боргу судовим приставом.
 3. Невелика сума кредиту-через мінімум формальностей онлайн-кредити зазвичай бувають невеликими. Найчастіше це кілька сотень або кілька тисяч. Розмір кредиту залежить, в тому числі, від індивідуальних правил конкретної кредитної компанії.
 4. Висока вартість продовження терміну погашення – термін погашення більшості онлайн-кредитів може бути продовжений, але пов’язані з цим витрати зазвичай досить високі.
 5. Ніякого особистого контакту з представником кредитної компанії – договір позики укладається через Інтернет. Люди, які хочуть мати прямий контакт з представником кредитора, можуть відчути себе трохи незадоволеними.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button