Поради

Переваги ультрафіолетового друку

Сьогодні існує багато методів друку, тож часом буває просто важко визначитися з тим, який саме обрати для вашої задачі. Варто розглянути передусім один із найсучасніших методів. Це ультрафіолетовий друк у Львові, завдяки якому можна створити надійні та довговічні відбитки дуже високої якості.

Їх можна робити на столі чи рулоні майже на будь-якому матеріалі: папері, фользі, склі, оргсклі, дереві, пластику тощо. Технологія дозволяє точно відтворювати кольори кожного проєкту, адже друк здійснюється за допомогою комбінації полімерних кольорових і білих фарб. Він гарантує його повну читабельність та на 100% відповідає першочерговому малюнку. Якщо вам потрібен УФ-друк у Львові, Декорпринт спеціалізується на цій технології. Дізнайтеся більше на сайті компанії.

Чому УФ-друк дуже популярний?

  • Неперевершена якість

УФ-друк забезпечує неперевершену якість матеріалів, підготовлених із використанням цієї технології. Він дозволяє відтворювати форми та кольори з максимальною фотографічною точністю. Технологія УФ-друку – це найбезпечніше рішення у будь-якій ситуації, коли ми хочемо чітко відтворити, наприклад, кольори логотипу чи деталі унікального візерунка. УФ-друк виконується в техніці CMYK + білий (поєднання кольорових і білих фарб). Це означає, що можна друкувати будь-яким кольором (і білим також) на будь-якому кольорі тла (зокрема, на чорному чи прозорому).

  • Міцність і довговічність УФ-друку

Це одна з найбільших переваг, що безумовно відрізняє цю технологію від інших. Затверділа полімерна фарба не реагує з водою та повітрям, вона стійка до змін погодних умов: низьких і високих температур, УФ-випромінювання та опадів. Це єдиний метод, який гарантує оптимальну довговічність друку на матеріалах, розташованих зовні.

  • Можливість створення матеріалів для незрячих

Технологія УФ-друку дозволяє створювати найякісніші матеріали для людей із вадами зору. Це можливо за допомогою техніки багаторазового друку, що дозволяє отримати ефект опуклості вибраних елементів. Завдяки поєднанню сенсаційної якості та довговічності УФ-друку можна бути впевненими, що такі матеріали будуть максимально розбірливими, незалежно від інтенсивності їхнього використання.

  • Експрес виконання замовлень на УФ-друк

Всі матеріали, надруковані за допомогою УФ-технології, не потребують сушіння, що дозволяє максимально скоротити виробничий процес і перетворюється на швидке виконання замовлень. УФ-друк сухий і готовий до використання чи подальшої обробки відразу після його виготовлення.

  • Безпечність друку

Значною перевагою цієї технології є безпека для людей, що працюють із плотерами. Під час друку не виділяються шкідливі речовини та подразнювальні запахи. Таким чином, реалізація замовлень може легко виконуватися в закритих приміщеннях. Це додатково виключає можливий ризик забруднення роздруківки. Сам результат роботи також на 100% безпечний для людини – готовий продукт із ультрафіолетовим друком не виділяє шкідливих речовин і запахів.

Це основні переваги цієї технології. Зважайте на них, коли будете визначатися з методом друку. А компанія «Декорпринт» допоможе досягти бажаного результату.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button