Поради

Як вибрати паркетну дошку: акцент на породу деревини

Паркетна дошка — це чудове покриття для підлоги, яке ідеально поєднує в собі природну красу натуральної деревини з інноваційними розробками в області виробництва. Як правило, цей унікальний матеріал приваблює рядового споживача не тільки своєю природною текстурою, але і благородним зовнішнім виглядом.

1-10-02-2017-600-401

Як вибрати паркетну дошку?

У домашнього майстра при виборі хорошого підлогового покриття часто виникають труднощі, пов’язані з відсутністю досвіду такої роботи. Паркетна дошка — це особливий матеріал, у процесі купівлі якого на  потрібно брати до уваги безліч нюансів. Багато людей покладають дуже великі надії на допомогу продавця-консультанта, але далеко не завжди їх очікування отримати кваліфіковану допомогу виправдовуються. Набагато простіше самостійно ознайомитися з деякими особливостями паркетної дошки. Якщо людина буде володіти конкретним набором важливих відомостей, що стосуються покупки підлогового покриття, ремонт, який він затіяв, пройде без особливих клопотів і проблем.

Особливості вибору паркетної дошки: порода деревини

Авторитетні фірми-виробники поставляють на ринок підлогових покриттів багато різновидів масивної і паркетної дошки. Її поверхня може представляти собою практично будь-яку породу деревини — європейську, американську і навіть екзотичну африканську. На остаточний вибір вплинуть не тільки ваші особисті переваги, але і фінансові можливості. В процесі покупки важливо пам’ятати, що будь-яка деревна порода відрізняється конкретним набором притаманних їй характеристик, здатних впливати на рівень комфорту при експлуатації підлоги.

В ряду найбільш популярних порід деревини по праву знаходяться бук, венге, вишня, горіх і клен. Дуб володіє чудовими характеристиками міцності, що зробить фінішне покриття стійким до різного роду впливів. Купити паркетну дошку, виготовлену із застосуванням дубової сировини, зможуть далеко не всі, адже цей матеріал коштує досить дорого. Зовнішній вигляд і властивості високоякісного завершального покриття покриють всі витрати, але остаточне рішення прийме покупець, ретельно зваживши всі плюси і мінуси.

Паркетна дошка, поверхня якої являє собою шар з дубової деревини, ніколи не втратить свої первісні якості. Термін її служби може досягати п’ятдесяти років. Друга за важливістю характеристика деревини — її стабільність. Це збереження лінійних розмірів планки навіть при перепадах вологості.

Багато людей хочуть придбати дубовий паркет, оскільки цей матеріал не чутливий до впливу різних умов у приміщенні. Наприклад, така підлога ніколи не просідає через різкі перепади температурних режимів. Крім того, дубова дошка не розсихається і не деформується. Всі ці показники свідчать про її незамінності.

Паркетна дошка з бука — це підлогове покриття, яке відрізняється нейтральним колористичним оформленням. Більшість домовласників хотіли б купити паркетну дошку з бука для обробки підлоги в дитячій. Цей підхід по праву можна вважати правильним і раціональним.

При виборі букової паркетної дошки слід пам’ятати, що її стабільність не надто висока. Якщо в приміщенні відсоток вмісту вологи буде перевищено, то зросте ймовірність руйнування структури верхнього покриття. Зараз є особливий різновид паркетної дошки з бука. В процесі виробництва цей унікальний матеріал проходить через кілька стадій обробки, за рахунок яких готове покриття здобуває свою оригінальну і неповторну фактуру.

Відповідь на питання, як вибрати паркетну дошку, виявилося простим. Кожен домовласник, спираючись на викладену вище інформацію, неодмінно зробить правильний вибір матеріалу для підлоги.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button