Поради

Підтяжка обличчя – на які нюанси звертати увагу, обираючи клініку

Підтяжкою обличчя називають комплекс методів, направлених на те, аби внести корекцію у вікові зміни шкіри. Виконується вплив на процеси старіння. Особливий акцент – на підшкірну жирову клітину. На сьогодні в пластичній хірургії працюють з нижньою, середньою та верхньою зонами обличчя.

Етапи проведення

В незалежності від того, хто є пацієнтом, скільки йому років, над якою зоною доводиться працювати, завжди процедура виконується по стандартному алгоритму. Першим етапом завжди є консультація. Важливо, аби пацієнт усвідомлював, що потрібно не лише омолодити його шкіру, але й зберегти аутентичні риси обличчя. Спеціаліст обов’язково уточнюватиме всі тонкощі та нюанси з клієнтом.

Наступна стадія – обстеження. Перед тим, як виконується підтяжка обличчя, обов’язково проводиться цілий ряд досліджень. Потрібно здати певні аналізи, виконується візит до терапевта та лікаря-анестезіолога. Саме ця стадія займає досить багато часу.

Призначення місця, дати та часу проведення операції. Важливо, забігаючи наперед, пам’ятати про те, що протягом певного часу буде потрібно відновлятися після процедури. Тобто, варто заздалегідь задуматись над коректуванням власного способу життя. Скільки саме триватиме реабілітація – потрібно узгоджувати та уточнювати у конкретного лікаря.

Безпосередньо проведення підтяжки. На сьогоднішній день застосовуються різноманітні методи. Найбільш популярними видами підтяжки є класична,ендоскопічна, глибока. Важливо, аби були всі необхідні інструменти, повністю дотримувались процедури пластики. Потрібно довіряти лише тим клінікам, котрі володіють бездоганною репутацією.

Останній період – реабілітація. Без нього ніяк не обійтись, незалежно від того, які саме методи були застосовані. Пацієнту доведеться певний час знаходитись в стаціонарних умовах. Необхідно дотримуватись тих рекомендацій, що дає лікар.

bed9d3a92e2fcbf0bd6bfd664b7e8eec

Переваги фейсліфтингу

Підтяжка нижньої третини обличчя, як і інших зон, змусить витратити чималі кошти. Це єдиний мінус. Переваг значно більше. Операція передбачає мінімальну кількість розрізів. Практично відсутній ризик будь-яких побічних дефектів та ускладнень, пов’язаних з виконанням процедури. Достатньо швидко сходять гематоми, котрі можуть появитись під час проведення операції. Гарантія стійкого результату вимірюється 7-12 роками.

Процедура позволить позбутись і дрібних зморщок. Обов’язково варто через 7-10 днів навідатись до пластичного хірурга. Пацієнти, у котрих не помічено ніяких ускладнень, повинні готуватись, що приблизно через тиждень будуть зняті всі шви. Можна не сумніватись в тім, що хороший ефект триматиметься протягом тривалого періоду часу і вдасться ще роками зберігати молодість, про що так мріють наші жінки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button