Всесвіт

Південна Корея планує створити на Місяці населену станцію

Республіка Корея планує в довгостроковій перспективі створити населену місячну станцію і вже почала реалізацію першої програми з освоєння Місяця.

За даними Міністерства наукового прогнозування, стартувала спеціальна програма Південної Кореї з освоєння Місяця, що містить розробку базових технологій, спрямованих на формування в довгостроковій перспективі населеної станції на Місяці.

У розробку ключових напрямків, які передбачені даною програмою, входить створення технологій, необхідних для побудови космічного корабля, місяцеходу і космічної станції в далекому космосі.

Дослідження Місяця вимагає різних технологій, від інформаційних технологій і атомної енергетики до роботів і апаратів для видобутку ресурсів. У цьому плані наша нова програма досліджень має велике значення в якості першого кроку на шляху вивчення Місяця, – йдеться в повідомленні Міністерства наукового прогнозування.

Участь у реалізації програми з освоєння Місяця візьмуть 15 державних і приватних дослідницьких організацій та інститутів. Зокрема, буде задіяна корпорація Korea Aerospace Industries, яка вважається головним розробником першої космічної ракети – її старт запланований на 2020 рік.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button