Поради

Пластоспрей Akutol – ефективний рідкий бинт

Спрей Akutol – представник групи «рідких» пов’язок, що застосовуються для обробки мікротравм (подряпин, порізів, саден). Покриваючи травмовану шкіру тонкою і одночасно щільною і еластичною плівкою, лейкопластир дозволяє уникнути повторного травмування, попадання в рану патогенних мікроорганізмів і вторинного мікробного інфікування. Найбільш ефективний рідкий бинт при нанесенні на ранки у важкодоступних ділянках тіла (на пальцях, шкірних складках і т.д.). Замовити його можна тут akutol.com.ua з доставкою в будь-яке місто України.

Особливості спрею Akutol

Класичні марлеві пов’язки мають ряд недоліків. Вони перешкоджають відтоку ексудату з поверхні рани і нормальному газообміну, тому їх слід міняти кожні 2-4 години. Крім цього, марлева тканина може спровокувати кровотечу, інфікування з наступним нагноєнням, повторну травматизацію.

При нанесенні рідкого пластиру формується захисна плівка, що виконує роль тимчасової асептичної пов’язки. Здатність зупиняти дрібні кровотечі, знеболююча та антисептична дія – пов’язана з наступними характеристиками спрею:

• Полегшення болю, зволоження шкірних покривів завдяки рослинним і морським складовим.
• Формування гідрогелеві покриття в результаті поглинання рідини з поверхні рани.
• Завдяки водонепроникності рідкого бинта, який швидко сохне, гігієнічні процедури проводяться в звичайному порядку без загрози повторного травмування рани.
• Захист поверхні рани від попадання мікробів скорочує період загоєння в 1,5-2 рази. З первинною мікрофлорою, що знаходиться під плівкою, організм справляється самостійно за допомогою місцевого імунітету.
• Можливість шкірних покривів «дихати», виключення появи парникового ефекту під гідрогелем пов’язані з повітро-і водонепроникність лейкопластиру.

Плюси рідкого пластиру

Після розбризкування спрею порошкоподібна маса на шкірі під впливом температури тіла засихає протягом 1,5-2 хвилин. Альгінати, що входять в рецептуру лейкопластиру, здатні поглинати вологу з поверхні рани, в результаті чого порошок трансформується в желеподібний гідрогель. Утворена плівка перешкоджає попаданню в рану сторонніх тіл і хвороботворних бактерій. Для більш товстого захисного шару можна нанести кілька шарів спрею.

Гідрогель надає локальну охолоджуючу дію на травмовану ділянку, полегшуючи больові відчуття. Лікарські трави (обліпиха і ромашка) мають антисептичну дію і прискорюють процес регенерації.

До переваг пластоспрею Akutol відносяться:

• накладання тимчасової пов’язки без контакту з раною;
• швидке утворення захисної плівки і, як результат, економія часу для надання невідкладної допомоги при отриманні травми;
• гарне заповнення гідрогелем нерівностей ран;
• міцна фіксація на рані;
• реальна економічна вигода від застосування препарату, обумовлена ??його одноразовим нанесенням;
• збереження плівки протягом декількох днів (змивається водою і не сповзає).

Пов’язка поступово стирається і повністю зникає через 3-4 дні. При необхідності рідкий пластир наноситься повторно.

Застосування пластоспрею

Для нанесення пластиру не потрібні спеціальні медичні навички. Простота і зручність його використання принесли йому популярність і дозволяють застосовувати в наступних ситуаціях:

• при побутових травмах з метою обробки дрібних порізів, подряпин, опікових ран;
• в польових умовах (на природі), в дорозі захищає рани від забруднення і профілактики вторинного зараження (це зручний і швидкий варіант обробки);
• при отриманні спортивних травм для швидкої обробки ушкоджень під час виступів і змагань.

Швидко засихаюча захисна плівка, тимчасово заміняє асептичну пов’язку, дає можливість зупинити помірну капілярну кровотечу, виключити забруднення пошкоджених тканин до надання спеціалізованої медичної допомоги.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button