Поради

Подбайте про те, щоб продукти з ферми завжди були на вашому столі

Від того, як харчується людина, залежить її настрій, здоров’я, якість життя та його тривалість. З урахуванням цього чинника фермерські продукти в Києві чи то в будь-яких інших містах України мають великий попит у споживачів. Адже якщо ви купуєте саме їх, то не доведеться вживати разом із ними всілякі штучні консерванти, барвники та інші шкідливі домішки, які більшою чи меншою мірою використовують майже всі виробники їжі.

Здебільшого через брак часу люди не мають можливості виїжджати до ферми, щоби поповнити гастрономічні запаси. Вони довіряють супермаркетам, але дуже рідко звертають увагу на склад продуктів, які купують, а він не завжди є корисним. Вихід із подібної ситуації є, і полягає він у наступному: якщо ви не можете безпосередньо купити фермерські продукти, потрібно замовити їх доставку додому. Далі розповімо, як і де це зробити.

Багато найменувань до вашого столу

Кожен виробник харчових товарів має намір залучити якомога більше покупців, і гасло «натуральні продукти» доволі часто використовується у якості маркетингового ходу. Водночас подібна заява не завжди є правдивою, про що свідчать численні експертні дослідження. Отже, роблячи закупки, потрібно вибирати компанію, яка довела прихильність до натуральної продукції з самого початку діяльності.

Прикладом є українська ферма з вирощування страусів, що розташована в селі Ясногородка Київської області. Підприємство засноване ще у 2001 р. Упродовж існування воно перетворилося у великий комплекс, що пропонує широкий асортимент смачних продуктів для повноцінного харчування. Беручи до уваги спеціалізацію, м’ясо страуса є головним товаром компанії. Продукт надходить у продаж у вигляді стейку, філе, шашличного напівфабрикату або фаршу. З нього виготовляють паштети, ковбаси, пельмені, голубці.

До асортименту включені бульйони, що є дуже смачними й мають величезну популярність серед господинь. Їх використання заощаджує час, адже з ними навіть дитина шкільного віку має можливість дуже швидко приготувати суп. Окрім м’яса страуса, організація реалізує:

  • свинину (ошийок, ребра, вирізку, лопатки);
  • індичку (філе);
  • кролика (тушку) ;
  • баранину на кістках;
  • перепілку.

У каталозі ви знайдете різноманітні свіжоморожені страви. Це пельмені, голубці, вареники, зрази, хінкалі, млинці, фрикадельки тощо. У компанії пропонується не лише м’ясна, але й молочна продукція. Фермерське масло та молоко, кисломолочні вироби – усе це потрапить до вашої кухні, варто лише зробити замовлення.

Щоби повністю забезпечити потреби в якісному харчуванні, вам запропоновано дуже смачний житній або пшеничний хліб. До асортименту входять десертні страви:

  • маковий пиріг;
  • кекс «Столичний»;
  • «Штолен».

Ви маєте можливість купити натуральне згущене молоко, щоби вживати його з випічкою або використовувати для приготування власних смаколиків.

Дбайливе ставлення до клієнтів і власної репутації

Усі гастрономічні вироби виготовляються лише з натуральних продуктів, що вирощені на власній фермі. У деяких процесах використовується ручна робота (наприклад, під час виробництва пельменів), що надає стравам смаку «наче вдома». Якість контролюється на кожному етапі виготовлення.

Доставка Києвом виконується тричі на тиждень, наступного дня після того, як було зроблено замовлення. Це зумовлене тим, що потрібен час на виготовлення продукції, адже з ферми постачаються лише свіжі товари. Якщо маєте свій транспорт, є можливість здійснити самовивіз. Для постійних клієнтів діє система вигідних бонусів.

Джерело: сайт yasno-product.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button